»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Tytuł Drużynowych Mistrzyń Polski Juniorek Młodszych dla zawodniczek Juvenii! Drużyna męska o krok od złota!
2011-09-29

Drużyna dziewcząt MKS Juvenia Wrocław zdobyła złoty medal na rozgrywanych w Pile Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych. Nie udało się po raz czwarty z rzędu wygrać zawodów przez drużynę męską, ale i tak gratulujemy srebrnych medali!

Dziewczyny pierwszy swój mecz wygały z UKS "6" Piła 5-1. Kolejny mecz zakończył się remisem 3:3 (30:30) z AZS-em Poznań. Kolejne dwa mecze: z Czenymi Bytom oraz Akademią Judo Poznań również dziewczęta wygrały, najpierw 5:3, a w ostatnim meczu 6:2. Po czterech meczach zarówno nasza drużyna, jak i ekipa z Poznania miała po 3 zwycięstwa i remis, ale ponieważ nasze zawodniczki uzyskały większą liczbę małych punktów, złote medale trafiły w nasze ręce!

Chłopaki w fazie grupowej nie mieli sobie równych. Na początek 5:3 z gospodarzami z Piły, później deklasacja ekip z Gliwic oraz Torunia. Mecze zakończyły się wynikami 9:0 oraz 8:1. Półfinał z Galeonem Gdynia rozpoczął się niedobrze, jednak wyższe kategorie stanowiły prawdziwą siłę drużyny i ostatecznie MKS Juvenia Wrocław wygrała 6:3. W finale naprzeciwko stanęli judocy Czarnych Bytom, którzy po małych problemach w fazie grupowej złapali wiatr w żagle i bez problemu wygrali półfinał. Drużyna z Górnego Śląska miała mocne niskie wagi, natomiast Juvenia dominowała w kategoriach wyższych. Niestety ostatecznie Czarni wygrali 5:4 i przerwali kilkuletnią absolutną dominację Juvenii w tej grupie wiekowej.

Gratulacje dla wszystkich zawodników! Skład drużyny podany jest w wynikach. Nasze drużyny wzmocnili: Katarzyna Kasza ("7" Sochaczew), Bartosz Ponichtera ("7" Sochaczew) oraz Kamil Biedrzyński (AKS Strzegom).

Gratulacje także dla trenerów!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio