»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
4 medale Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików
2012-04-21

4 medale wywalczyli judocy MKS Juvenia Wrocław w rozgrywanych w Krakowie Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików. Pierwszego dnia brązowy medal zdobył Wojtek Punda, natomiast w niedzielę dziewczyny: Ania Dąbrowska (złoty), Stefania Kotwicka (brązowy) oraz Ola Hofman (brązowy).

Były to pierwsze od wielu lat Mistrzostwa Polski w tej grupie wiekowej. Stąd wysoka frekwencja - 161 młodziczek oraz 389 młodzików. Niektórzy młodzi sportowcy wykazali się dojrzałością i doświadczeniem na macie, jak na swój młody wiek.

Pierwszy dzień nie należał do udanych, na szczęście udało się zdobyć brąz w kategorii do 50 kg. Wojtek Punda miał w kategorii 40 osób i musiał pokonać po drodze 5 rywali.

Drugiego dnia medal złoty wywalczyła Ania Dąbrowska, która w półfinale wygrała z Zuzanną Rams z Wolbromia, z którą przegrała na ubiegłorocznym Pucharze Polski Młodziczek. W niedzielę była poza zasięgiem rywalek.

Brązowe medale wywalczyła Stefania Kotwicka oraz Ola Hofman. Tuż za podium stanęła Jagoda Eliaszewicz.

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików jest najważniejszą imprezą dla tej grupy wiekowej, jednak dla wielu Judoków jest to dopiero początek kariery sportowej. Trzeba wyciągnąć wnioski i pracować dalej.

W maju kolejny sprawdzian - Puchar Polski w Łodzi.

Gratulacje dla zawodników i zawodniczek oraz trenerów medalistów - Zbigniewa Zamęckiego oraz Macieja Kwiatkowskiego.


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio