»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Świetny sezon naszych Kadetów i Kadetek
2013-08-17

 W pierwszym półroczu najlepiej prezentowali się nasi Kadeci. Liderką tej grupy jest Kamila Pasternak, która wywalczyła złoto EYOF oraz srebro Mistrzostw Europy. Startowała również w Mistrzostwach Świata, jednak pierwszą walkę przegrała z późniejszą zwyciężczynią – Kubanką GARCIA SAVINE.

Na EYOF-ie bardzo miłą niespodziankę zrobiła Dominika Jankowiak, która otarła się o medal ale ostatecznie skończyła na piątej lokacie. Wcześniej nasza zawodniczka wygrała Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Warto dodać, że start w obu tych imprezach wiązał się z wieloma wyrzeczeniami zawodniczki, która poważnie regulowała wagę.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży także przysporzyła nam wielu radości, chociaż trzeba powiedzieć otwarcie o kilku porażkach. Nasze faworytki – Dominika Jankowiak oraz Kamila Pasternak wygrały rywalizację w swoich kategoriach wagowych. Ponadto medal srebrny zdobyła Ania Dąbrowska, która już w pierwszym roku wskoczyła do czołówki tej kategorii wiekowej.

Nasze szeregi wzmocniła Ola Kawecka ze Strzegomia, która w tym roku zdobyła srebro Mistrzostw Polski Młodziczek a w Juniorkach Młodszych w tym samym roku zdobyła brązowy krążek.

Chłopcy walczyli trochę gorzej, ale dwa brązowe medale w kategorii 73 poprawiły nastroje w ekipie – zdobyli je Sebastian Marcinkiewicz, uczestnik EYOF, oraz Paweł Litwin.

Czekamy na dalsze sukcesy a tych gratulujemy zawodnikom i trenerom!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio