»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Otwarte Mistrzostwa KS Gwardia Wrocław Masters i Amatorów
2014-03-15

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Otwartych Mistrzostw KS Gwardia Wrocław Amatorów i Masters. Ostatecznie na tatami wystąpiło 60 judoczek i judoków. Szczególne brawa dla pań, których było łącznie 6  Startowali judocy z całej Polski, łącznie z 17 sekcji oraz klubów. Największe brawa należą się tym, którzy na nasz turniej przejechali przez całą Polskę. Był to drugi tego typu turniej ale na pewno nie ostatni. Zawody rozegrane zostały na jednej macie ale ze względu na rosnącą popularność turnieju Amatorów i Mastersów następne zostaną rozegrane na dwóch. 
Najlepszymi zawodnikami zostali wybrani: Patrycja Piotrowska (Olimpia Grudziądz), Dawid Rzeźnik (AZS Opole) - Amator oraz Jarosław Domowicz (KS Gwardia Wrocław) - Masters. Brawa także dla Pana Mieczysława Żurka (Czarni Bytom) - najstarszego zawodnika turnieju (wieku nie zdradzamy). 
Drużynowo najlepiej wypadli gospodarze KS Gwardia Wrocław (5 złotych medali), drugie miejsce Czarni Bytom a trzecie Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych.
Ale nie klasyfikacje są najważniejsze a postawa zawodników na tatami i atmosfera zawodów, która była niepowtarzalna. Dla wielu był to pierwszy turniej po wieloletniej przerwie lub pierwsze zawody Judo w życiu. 
Warto dodać, że zawody rozegrano bez żadnej kontuzji, Pan Adrian (ratownik medyczny) mógł skupić się na dopingu a nie na pomocy lekarskiej. 
 
Wyniki naszych zawodników w poszczególnych kategoriach: 

kat. 50 kg 
1. Agnieszka Świąć Gwardia Wrocław 

kat. 60 kg 
1. Joanna Wesołowska Gwardia Wrocław 

kat. 66-73 kg 
1. Mateusz Ruszała Gwardia Wrocław 

kat. 73 kg 
1. Damian Śliwiński Gwardia Wrocław 
4. Piotr Mizerski Gwardia Wrocław 

kat. 81 kg masters 
3. Artur Dąbrowski Gwardia Wrocław 

kat. 90 kg masters 
1. Jarosław Domowicz Gwardia Wrocław 
4. Jarosław Madej Gwardia Wrocław 

kat. +100 kg 
3. Sławomir Jach Gwardia Wrocław 

Zapraszamy do oglądania zdjęć z turnieju na naszym profilu na Facebooku;


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio