»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
2014-03-29

Wielki sukces na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików.
5 medali i jedno V miejsce judoków MKS Juvenia Wrocław.
W klasyfikacji punktowej kobiet MKS Juvenia Wrocław zajął pierwsze miejsce!

Srebrny medal wywalczyła Aleksandra Kawecka, która w ubiegłym roku rozpoczęła naukę w klasie Judo Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu i przeniosła się ze Strzegomia do MKS Juvenia Wrocław. Do finału doszła bez większych problemów, w walce finałowej przegrała na 2 kary. Tydzień wcześniej pokonała tą samą rywalkę w finale Pucharu Polski Młodziczek (też na karę). W roku ubiegłym także miała srebro.
Drugi srebrny medal zdobyła w kategorii plus 70kg wychowanka Patryka Jamińskiego Wiktoria Kilian. Jest to zawodniczka mało doświadczona ale o dużych możliwościach. 
Jedyny brązowy medal w kategorii męskiej zdobył Kamil Dąbrowski. Wychowanek trenera Macieja Kwiatkowskiego wygrał 6 pojedynków przegrywając jedynie w półfinale. Tego dnia był w stanie sięgnąć nawet po złoto ale popełnił błąd w walce o finał i ostatecznie wywalczył 3 miejsce. 
Na trzeciej pozycji rywalizację ukończyła Roksana Filipiak, zawodniczka Dojo Sobótka. Wyróżniała się pewnością na macie i skutecznie wykonywała swój koronny rzut uchi-mata. 
Brązowy medal wywalczyła także Paulina Woźniak, która tydzień wcześniej była 2 w Pucharze Polski. Potwierdziła dobrą dyspozycję i stanęła na podium. W tej wadze poza zasięgiem była zawodniczka WKS Śląsk Wrocław Kinga Wolszczak, córka trenera Mirka.
Ponadto V miejsce zajął Szymon Strojec (kat. 81kg), który pod okiem trenera Radka Zamęckiego rozpoczął treningi we wrześniu w Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu. Pięknym rzutem ouchi-gari zapewnił sobie półfinał jednak w kolejnych walkach zabrakło doświadczenia. Brąz przegrał w dogrywce na shido.

Na wyróżnienie zasłużyli także Jan Sadowski oraz Gracjan Patan.

Gratulacje dla zawodników i trenerów!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio