»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Historyczny występ naszych Juniorów Młodszych!
2010-11-07

W dniu 6.11.2010r. w Bochni odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w kategorii Juniorek Młodszych oraz Juniorów Młodszych. Po raz pierwszy w historii dwie drużyny z jednego klubu spotkały się w finale. Nie dość, że MKS Juvenia Wrocław już trzeci raz z rzędu wywalczyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski, to dużą niespodziankę zrobiła druga drużyna, która doszła aż do finału. Drużyna Juniorek Młodszych nie zdobyła medalu, zajmując ostatecznie czwarta pozycję.

Pierwsza drużyna demolowała wszystkich rywali. W grupie pokonała GROT Kraków 9:0 oraz Mosir Bochnia 6:3. W fazie grupowej nasza druga drużyna stoczyła 3 pojedynki, również wszystkie wygrywając, kolejno: UKS Czechowice-Dziedzice 5:4, Gwardię Łódź 7:1 oraz Czarnych Bytom 5:4. Dzięki temu obie drużyny wyszły ze swoich grup z pierwszego miejsca i nie wpadły na siebie w półfinale.

Wejście do finału Drużyny I Juvenii Wrocław zapewniło pewne zwycięstwo na Czarnymi Bytom 9:0. Aż 8 pojedynków nasi zawodnicy kończyli przez Ippon! W drugim półfinale MKS Juvenia Wrocław II pokonała MOSiR Bichnię 6:3.

W finale pierwsza drużyna bez problemów wygrała z kolegami klubowymi 8:1.

Jest to niebywały sukces. Gratulacje dla zawodników oraz wszystkich trenerów MKS Juvenia Wrocław, którzy przez długie lata pracowali nad nimi, czyli Zbigniewa Zamęckiego, Tomasza Hajdrycha, Macieja Kwiatkowskiego, Bartłomieja Zamęckiego, Macieja Kostrzewy i Jarosława Maślińskiego.

Drużyna dziewczyn niestety nie wygrała żadnego pojedynku, chociaż niewiele zabrakło w meczu z Czarnymi Bytom (3:4).  Pozostałe 2 pojedynki zakończyły się przegranymi 3:5 z drużynami AZS-u Gliwice oraz Gwardii Bielsko-Biała. Dziewczyny muszą jeszcze trochę potrenować żeby dorównać swoim klubowym kolegom. Oby za rok również wskoczyły na podium!

Składy drużyn podane są w wynikach.


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio