»  KONTAKT

1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.

Sponsor generalny
  Sponsorzy
  Współpraca

« powrót

Mistrzostwa Polski Młodzików w Sumo
2014-05-18

Debiut w Mistrzostwach Polski w Sumo za nami!

Kamil Dąbrowski Mistrzem Polski Młodzików w Sumo. Medal zdobył także Emil Cwek – przegrał z Kamilem w półfinale i wygrał o brąz z innym kolegą klubowym – Krzyśkiem Klimentowskim.

Nasi zawodnicy wykazali się charakterem, jednak w niektórych walkach zabrakło umiejętności typowych dla sumoków. Dla wielu z nich był to pierwszy turniej sumo w życiu. Ale na pewno nie ostatni. Kolejne zmagania w grupie młodzików w październiku w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbędą się w Krakowie.

Trzon ekipy tworzyła Klasa o profilu Judo Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu wsparta zawodnikami z sekcji w Kątach Wrocławskich, Tyńcu Małym, SP nr 3 oraz Dojo Sobótka.