»  KONTAKT

1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.

Sponsor generalny
  Sponsorzy
  Współpraca

« powrót

Mistrzostwa Europy Juniorów i Juniorek 2014 - Bukareszt
2014-09-26

Mistrzostwa Europy Juniorów za nami , niestety żaden z naszych wychowanków nie sięgnął po medal z tej imprezy. Nasi zawodnicy:  Patryk Iwaszkiewicz (-81 kg) i Rafał Kozłowski (-90 kg) odpadli z konkurencji w rundach eliminacyjnych. Oboje trafili na późniejszych medalistów  ich kategorii wagowych. Rafałowi przyszło zmierzyć się z Mistrzem Świata i Europy Juniorów Beką Gviniashvili’m. Gruzin zapełnił punktami całą tablicę , zdobywając Yuko , Waza-ari i w końcu Ippon. Patryk wygrał pierwszą walkę, następnie stanął na tatami naprzeciwko Serba Stefana Majdov’a. Po pełnym wymiarze czasu walki zwyciężył Serb mając na koncie jedną karę „shido” mniej niż Polak.
     Na turnieju bardzo dobrze spisały się nasze Juniorki które przywiozły do kraju złoty i brązowy medal oraz piąte miejsce. Mistrzynią Europy w kategorii  -57 kg. została Ania Borowska z klubu Polonia Rybnik , a vice-mistrzynią w kategorii -78 kg. Beata Pacut z klubu Czarni Bytom. Piąte miejsce wywalczyła  w najcięższej kategorii wagowej Ania Załęczna z Toruńskiego Klubu Sportowego. Serdecznie gratulujemy!

« powrót

Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

projekt i wykonanie: hajime studio