»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Swedish Judo Open - Stockholm 2014
2014-10-01

Swedish Judo Open! - Kolejny wyjazd do zaprzyjaźnionego klubu w Szwecji na Międzynarodowe Mistrzostwa Szwecji dobiegł końca. Polskę  reprezentowali:
Chłopacy: Michał Cepuch, Patryk Kastner, Mieszko Przywara, Tomasz Błoński, Gajerski Maciej
Dziewczyny: Karina Gliszczyńska, Dominika Jankowiak, Anna Dąbrowska
W zawodach wzieło udział ponad 300 zawodników z 8 krajów (Finlandia, Szwecja, Holandia, Niemcy, Dania, Norwegia, Islandia + Polska )
Polska pomimo nielicznej ekipy zajeła 4 miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywajać 8 medali w tym 2 złote, 6 brązowych i jedno 7 miejsce.
Gratulacje i do zobaczenia na treningu!
Wyniki:
G18-52 (9)
1. GLISZCZYNSKA Karina POL/Poland
2. WENNERLAND Kayleigh SWE/Sweden
3. JANKOWSKA Dominika POL/Poland
3. FRIBERG Ebba SWE/Sweden
5. MARTENS Marlynn NED/Netherlands
5. MOREAU Karin SWE/Sweden
7. RIDDERSKAMP Hergild GER/Germany
G18-63 (13)
1. DABROWSKA Anna POL/Poland
2. ERIKSSON Ida SWE/Sweden
3. MATTSSON Klara SWE/Sweden
3. HANSEN Louise DEN/Denmark
5. KÄHÄRÄ Sara FIN/Finland
5. MAGNUSSON Karin SWE/Sweden
7. SARVANIDIS Nicoletta SWE/Sweden
7. NYKÄNEN Noora FIN/Finland
B18-60 (21)
1. HEINONEN Eetu FIN/Finland
2. MAES Bjorn NED/Netherlands
3. BRULIN Simon SWE/Sweden
3. BLONSKI Tomasz POL/Poland
5. LIND JEPPESEN Marcus DEN/Denmark
5. RÖNKKÖ Thomas FIN/Finland
7. SKOGLUND Linus SWE/Sweden
7. KOKKONIEMI Samuel FIN/Finland
B18-66 (34)
1. TVAURI Artur FIN/Finland
2. VESTERLUND Gabriel SWE/Sweden
3. YLITALO Joel FIN/Finland
3. KASTNER Patryk POL/Poland
5. TUTUNAROV Yoan NOR/Norway
5. BRODTKORB Tor NOR/Norway
7. REZAE Rasul SWE/Sweden
7. DAVIDSSON Elfar ISL/Iceland
W21-52 (6)
1. BORGONJE Paula NED/Netherlands
2. EINSTEIN Nellie SWE/Sweden
3. JANKOWSKA Dominika POL/Poland
3. VEGEBERG Emilie DEN/Denmark
W21-63 (9)
1. LINDSTRÖM Camilla SWE/Sweden
2. HANSEN Louise DEN/Denmark
3. DABROWSKA Anna POL/Poland
3. AVESSON Tilda SWE/Sweden
5. HANSSON Carolin SWE/Sweden
5. MATTSSON Klara SWE/Sweden
7. SARVANIDIS Nicoletta SWE/Sweden
7. JOHNSSON Gry SWE/Sweden
M21-60 (19)
1. TUURALA Henri FIN/Finland
2. NORDSTRÖM Johan SWE/Sweden
3. POULSEN Mathias DEN/Denmark
3. ALIYEV Ayhan SWE/Sweden
5. BLONSKI Tomasz POL/Poland
5. RATILAINEN Jani FIN/Finland
7. MAES Bjorn NED/Netherlands
7. BIEDRON Timmy SWE/Sweden
M21-90 (11)
1. HANNULA Henri FIN/Finland
2. REITAN Henrik NOR/Norway
3. BLONDAL Egill ISL/Iceland
3. FAGERHILL Jonathan SWE/Sweden
5. BEENING Peter NED/Netherlands
5. PERSSON Pontus SWE/Sweden
7. VAHERI Ville FIN/Finland
7. PRZYWARA Mieszko POL/Poland


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio