»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Ania Dąbrowska z medalem Pucharu Europy, Ola Kawecka w swoim debiucie dziewiąta
2015-06-08

Ania Dąbrowska na podium Pucharu Europy w Bielsko-Białej. Nasza Wicemistrzyni Europy jest pewna startu w najważniejszych imprezach międzynarodowych w grupie Juniorek Młodszych.

Anna wygrała przed czasem z Rumunką Andrą Opreą i Słowenką Emą Dobrin, w ćwierćfinale pokonała przez waza-ari Francuzkę Marine Giraud. W półfinale przegrała z Andżeliką Szymańską, o brąz wygrała z Izraelką Gili Sharir (ippon).

- Andżelika i Ania od dawna rywalizują ze sobą w Polsce. Dziś spotkały się w półfinale, pierwsza karę shido dostała Ania, choć później sędziowie mogli przyznać ją i Andżelice. Dąbrowska przegrywała, więc musiała się otworzyć i ostatecznie przegrała na yuko. Ania była wyraźnie zmęczona po wcześniejszej walce zakończonej dogrywką z rywalką z Francji. Mam nadzieję, że podobnie jak rok temu Ania Dąbrowska i Julka Kowalczyk, tak i teraz Ania z Andżeliką Szymańską staną na podium Mistrzostw Europy. Kolejność nie jest najważniejsza, chodzi o to aby po raz kolejny potwierdziły przynależność do najlepszych na kontynencie i znów wygrywały z mocnymi przeciwniczkami - mówi trenerka reprezentacji kadetek Joanna Majdan. 

9 miejsce w kat. 48 kg wywalczyła Ola Kawecka. Był to jej pierwszy start i mimo dobrego miejsca, była w stanie wywalczyć lepszą pozycję. pozostaje trenować i czekać na kolejne sukcesy.


Gratulujemy dziewczynom i trenerowi Zbigniewowi Zamęckiemu.


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio