»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
European Judo Cup - Bratislava 2015
2015-09-06

W ten weekend odbył się Puchar Europy Seniorów w Bratysławie - Słowacja, w którym startowało dwóch zawodników Gwardii Wrocław - Arkadiusz Makarewicz 66kg i Karol Kurzej 81kg.
Arek w pierwszej walce spotkał się z zawodnikiem z Rumunii - LAZEA, Remus. Wygrywając walkę przez wazari i yuko. W drugiej rundzie zmierzył się z zawodnikiem z Niemiec - HOFFMANN, Steffen. Niestety tutaj nasz zawodnik musiał uznać wyższość przeciwnika przegrywając na wazari. W kolejnej walce repasażowej Gwardzista przegrywa pojedynek i kończy turniej na 9 miejscu.
Drugiego dnia do boju stanął Karol Kurzej. W pierwszej walce Karol przegrywa z zawodnikiem z Serbii - OSTOJIC, Bosko. Rywal Karola wygrywa swoje kolejne pojedynki wciągając nasze zawodnika do walk repasażowych. Zawodnik Gwardii zmotywowany początkowym niepowodzeniem, pewnie wygrywa trzy kolejne pojedynki z reprezentantem Czech - TUREK, Jindrich, Polski - KOSZCZYNSKI, Radoslaw, Azerbejdżanu - NAMAZOV, Ziya. Docierając tym samym do walki o brązowy medal z - MATTSSON, Olle. W trakcie walki naszemu zawodnikowi zabrakło szczęścia i kończy turniej na 5 miejscu. Formę jaką pokazał Karol na zawodach napawa optymizmem co do startu w Mistrzostwach Europy!
Pełne wyniki z zawodów: www.ippon.org/cont_cup_sen_svk2015.php


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio