»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów
2015-09-20

Kamila Pasternak zajęła siódme miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorek w Oberwarcie w Austrii. Ponadto w turnieju udział wzięli Sebastian Marcinkiewicz, Ula Hofman i Rafał Kozłowski. Rafał decyzją trenera Kadry został przesunięty do kategorii 100 kilogramów, co okazało się błędem. Rafał wystartuje w Mistrzostwach Świata Juniorów w swojej normalnej kategorii – do 90 kilogramów.

Najlepiej spisała się Kamila, która przez dłuższy czas zmagała się  z kontuzjami. Całe wakacje przygotowywała się do tej imprezy. Niewiele brakowało do wygranej z późniejszą Mistrzynią Europy. Warto dodać, że w pierwszej walce Kamila pokonała medalistkę Młodzieżowych Mistrzostw Europy z ubiegłego roku!

Sebastian i Ula odpadli po pierwszej rundzie. Należy ten turniej uznać za kolejny worek doświadczeń. Nie można porównywać startów w Pucharach Europy do imprezy rangi mistrzowskiej. Na sukces Mistrzostw Europy trzeba zaczekać.

Rafał przegrał pierwszą walkę, chociaż prowadził przez większą część pojedynku. Start w 100 kilogramów okazał się nieudanym eksperymentem. Na szczęście nasz najmocniejszy Junior będzie walczył o medal Mistrzostw Świata w 90 kilogramów.

Polacy zaliczyli bardzo dobry start – 4 indywidualne medale i 5 i 7 miejsce w zawodach drużynowych (kolejno drużyna kobiet i mężczyzn).

 


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio