»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Jaka będzie decyzja w sprawie Kamili Pasternak?
2015-09-25

Kamila Pasternak to jedna z bardziej utytułowanych zawodniczek Judo młodego pokolenia – zdobywała medale Mistrzostw Europy (trzy lata z rzędu), 7. Miejsce Światowych Igrzysk Młodych i medale Mistrzostw Polski. W tym roku zadebiutowała w Mistrzostwach Europy Juniorek, zajmując 7 miejsce.

Przez całe wakacje przygotowywała się z kolegami i koleżankami z klubu pod okiem trenera Zbigniewa Zamęckiego w Chłapowie/Władysławowie. Błyszczała formą w trakcie Mistrzostw Europy, fizycznie świetnie przygotowana w pierwszej walce wygrała z medalistką Mistrzostw Europy Młodzieży z Wrocławia, w drugiej nieznacznie przegrała z późniejszą Mistrzynią Europy, mając kilka okazji żeby rzucić rywalkę.

Był to jej pierwszy start w kategorii Juniorek. Zbliżają się Mistrzostwa Świata Juniorek. Czy Kamila powinna dostać nominację na tą imprezę? Z jednej strony nie ma kwalifikacji, ponieważ nie startowała wcześniej w Pucharach Europy z powodu kontuzji. Z drugiej strony, jest w bardzo dobrej formie i ma ogromne doświadczenie w startach międzynarodowych. Czy zawodniczka tej klasy sportowej powinna wystartować w Mistrzostwach Świata czy też patrząc na stronę formalną, powinna zostać w domu? Trener Zbigniew Zamęcki mówi, że w takiej formie Kamila jest w stanie zrobić niespodziankę. Jaka będzie decyzja Polskiego Związku Judo? Liczymy, że nasza Mistrzyni Europy dostanie szansę, a Kamila w tym czasie ciężko pracuje…

Trzymamy kciuki!

 


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio