»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Judo Grand-Slam Tokyo
2015-12-03

Jutro w nocy czasu polskiego w stolicy Japonii nasz zawodnik będzie miał kolejną szansę o punkty do rankingu olimpijskiego. Cel jest jeden IO Rio de Janeiro 2016 !

Po udanym stracie w zeszłym tygodniu Damiana Szwarnowieckiego w Judo Grand-Prix Jeju trzeba kuć żelazo póki gorące i startować dalej. Damian wygrał w Korei 2 pojedynki - z Rosjaninem Ozdoev oraz Brytyjczykiem Dawson (oba przed czasem!). W trzeciej walce wygrywał na 2 yuko z liderem Światowego Rankingu kat. 73kg Azerem Orujov. Niestety ostatecznie został rzucony na kosotogake i odpadł z zawodów.

Aktualny turniej Judo Grand-Slam Tokyo jest uważany z najmocniejszy i najbardziej prestiżowy turniej judo. Można go porównać z zawodami rangi Mistrzostw Świata ponieważ cały świat zjeżdża się specjalnie na ta okazję. Gwardzista czuje się dobrze, morale podbudowane po ostatnich walkach, pewny siebie że jest w stanie wygrać z czołówką swojej kategorii.
Losowanie : http://www.ippon.org/gs_jpn2015.php
W ćwiartce na Damiana czekają tacy zawodnicy jak AKIMOTO Hiroyuki, ISAEV Mansur, ELMONT Dex, VAN TICHELT Dirk. Łatwo nie będzie ale jeżeli chce się myśleć o medalu to trzeba takich zawodników pokonać!

Trzymamy kciuki !!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio