»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Pełna relacja z Super Seminarium
2016-01-17

W dniu 16.01.2016r zawodnicy i zawodniczki MKS Juvenia Wrocław mieli przyjemność uczestniczyć w Super Seminarium z Georgii Zantaraia (mistrz świata z roku 2009, drugie miejsce na MŚ z roku 2010 i brązowy medal na MŚ z roku 2011)

W oczekiwaniu na gościa seminarium wszyscy uczestnicy zaczęli  klaskać, ku zaskoczeniu zobaczyli  maskotkę Klubu Lemur…. z którą sprawnie poradził sobie jeden z najmłodszych zawodników na tatami. Na końcu show okazało się, że  kryję się pod nią sam Mistrz.

Zantaraia pokazał kilka swoich trików ataku i obrony przed rzutem. Imponował sprawnością i techniką. Mimo, iż frekwencja byłą bardzo wysoka (w seminarium  brały udział: dzieci, juniorzy, seniorzy i mastersi), dla każdego znalazł czas: pomagał przy ćwiczeniu techniki, z każdym zrobił sobie zdjęcie i dał autograf. Wszyscy uczestnicy wraz z Mistrzem zakończyli camp z uśmiechem na twarzy, choć zmęczenie było duże. Przyczyniła się do tego także świetna organizacja Klubu Lemur, którzy czujnie panowali nad przebiegiem całej imprezy!

Na koniec drugiego treningu odpowiadał na pytania zawodników. Jak podkreślał, wchodząc na matę nie myśli o porażce. Przygodę z judo rozpoczął w wieku 11 lat i jak każdy miał chwile ogromnej radości (jest Mistrzem Świata), jak i gorsze momenty. No ale więcej tajemnic nie będziemy zdradzać…

Pod koniec seminarium Georgii wylosował trzy osoby, które brały udział w konkursie przeprowadzonym na profilu fb Klubu Lemur i MAGames.eu. Zwycięzców można znaleźć na filmiku, który zamieściliśmy na profilu fb. W podzięce otrzymał puzzle ze swoją podobizną zrobione specjalnie na tą okazję. Zresztą Judo Puzzle już jakiś czas temu przypadły mu do gustu.

Wróciliśmy bardzo zadowoleni za co jeszcze raz dziękujemy Klubowi Judo Lemur Warszawa.

Do zobaczenia!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio