»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Wielkie wydarzenie dla każdego zawodnika judo - egzaminy na stopień 1. DAN!
2010-12-19

Sezon się skończył i zawodnicy wyznaczeni przez trenera Zbigniewa Zamęckiego mieli możliwość podejścia do egzaminu na Stopień Mistrzowski 1. DAN. Na pierwszy ogień poszedł Damian Szwarnowiecki, który wraz z kolegą klubowym Bartkiem Bochniakiem, zdawał na pierwszych Mistrzostwach Sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław i KS Gwardia Wrocław. Bartkowi udało się zdobyć "czarny pas" tydzień później na Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików.

Kolejne trzy egzaminy odbyły się na rozgrywanych w Sobótce Mistrzostwach MKS Juvenia Wrocław Dzieci i Młodzików. Karol Kurzej oraz Patryk Iwaszkiewicz musieli wcielić się w role zarówno UKE, jak i TORI, ale obaj byli bezbłędni, nie dając żadnych wątpliwości komisji egzaminacyjnej, w której zasiadali trenerzy: Zbigniew Zamęcki (6. DAN), Krzysztof Wojsa (2. DAN) oraz Krzysztof Rudnicki (2. DAN). Ponadto pozytywnym wynikiem zakończył się egzamin Maćka Kubickiego, który zdawał z trenerem Radosławem Zamęckim.

Wszyscy wymienieni zawodnicy wykonali bezbłędnie Nage-no-kata. Ich ciężka praca została nagrodzona wielkimi brawami publiczności. Dodatkowym stresem był fakt, iż egzamin miał miejsce w trakcie zawodów, przy pełnej sali zawodników, rodziców, trenerów oraz kibiców.

Serdeczne gratulacje dla zawodników, ale także trenerów.

Kolejne egzaminy, miejmy nadzieję że również efektowne, zostaną przeprowadzone niebawem. Powodzenia!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio