»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Damian Szwarnowiecki wraca do Pragi!
2016-02-26

W 2012 w Pradze Damian sięgnął po tytuł Mistrza Europy. Dziś walczył w Pucharze Europy Seniorów. W pierwszym pojedynku czekał na niego HERRERO, OSORNO (ESP). Nasz gwardzista pewnie wygrywa pojedynek przez Ippon co oznacza decyzję sędziowską o zakończeniu walki przed czasem i ogłoszeniu zwycięstwa na korzyść Damiana. W drugiej rundzie do walki z naszym zawodnikiem stanął  ALVES, Andre (POR), który musiał uznać wyższość Polaka. Kolejna walka w turnieju o punkty do IO Rio de Janeiro z  VAN T WESTENDE, Sam (NED).  W walce o mistrza ćwiartki staje dobrze znany naszemu zawodnikowi przeciwnik z którym walczył już nie raz KHOMULA, Artem (UKR). Zawody z minuty na minutę przebiegają po myśli naszego zawodnika. Czas na walkę półfinałową z ONDAR, Saian (RUS) rozstrzygnięcie tego pojedynku miało miejsce na korzyść Damiana dopiero 20 sekund do końca walki. Ciężka walka dająca przepustkę do pojedynku o złoty medal.  Walka finałowa z  AZOIDIS, Georgios (GRE). Zacięty pojedynek ponieważ obaj zawodnicy na swoim koncie mają ocenę Waza-ari. Ostatecznie przeciwnik zdobywa ocenę Yuko co oznacza przegrana i wywalczenie srebrnego medalu w kat. do 73 kg. Ogromny sukces, który daje dużą ilość punktów do rankingu olimpijskiego.

Gratulacje dla pozostałych naszych Reprezentantów, którzy walczyli w Pucharach Europy!

Arleta Podolak wygrała rywalizację do 57 kg

Anna Borowska zdobyła brąz w 57kg

V miejsca w kat. 52 kg wywalczyły Karolina Pieńkowska oraz Agata Perenc.

V miejsce wywalczył także Michał Bartusik (66 kg).

Jutro walczyć będzie Karol Kurzej (jego rywalem jest Kazach Zaripkanov Eldar) oraz Jakub Wójcik (walczy z Gruzinem Zaalishvili).

Wyniki dostępne są na http://www.ippon.org/cont_open_cze2016.php


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio