»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo - Kąty Wrocławskie 2016
2016-03-25

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wielki imprezie jaką są Mistrzostwa Polski do lat U20.
Chcemy zachęcić również naszych młodszych zawodników do wspólnego kibicowania i dopingowania podczas zawodów. Jest to niepowtarzalna szansa na zobaczenie starszych kolegów i koleżanki w akcji.
Zawodnicy i zawodniczki naszego klubu MKS JUVENIA WROCŁAW ❤ oraz KS GWARDIA WROCŁAW ❤ ciężko trenują aby zdobyć ten najcenniejszy medal w zawodach krajowych, który może być przepustką do startu w Pucharach Europy i Mistrzostwach Europy. Jest o co walczyć ! Szansa jest jedna do roku więc trzeba być przygotowanym na wszystko! Efektem
ich pracy są ostatnie wyniki z Pucharu Polski w Bydgoszczy !

Komunikaty organizacyjne: Komunikat-MPJ-2016.pdf ,   Komunikat-DMPJ-2016.pdf
Zachęcamy również do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu na Facebook: "Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów w Judo - Kąty Wrocławskie 2016"


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio