»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Ubezpieczenie dla sportowców
2016-03-25

Urazy wśród judoków nie zdarzają się często, ale warto mieć zabezpieczenie na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Grupa Ergo, do której należy Ergo Hestia, przygotowała dla naszych judoków specjalną ofertę ubezpieczeniową. 

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Produkt ten w porównaniu do większości ubezpieczeń szkolnych zabezpiecza naszych zawodników na treningach judo jak i na zawodach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Dostępne są cztery warianty, różniące się sumą ubezpieczenia:

 

Suma ubezpieczenia

Wysokość składki ubezpieczeniowej*

5000

40,00 zł

10000

80,00 zł

15000

150,00 zł

20000

190,00 zł

 

Przygotowano też dla nas drugi produkt, który oprócz zabezpieczenia naszych judoków na treningach i zawodach, zabezpiecza ich również całodobowo w życiu codziennym zarówno w Polsce jak i za granicą. Tutaj też występują cztery warianty różniące się sumą ubezpieczenia.

Zawodnicy są zabezpieczeni przez cały rok, przez całą dobę. Jedno ubezpieczenie obejmuje wówczas także inne zajęcia sportowe.

Suma ubezpieczenia

Wartość składki ubezpieczeniowej*

5000

80,00 zł

10000

160,00 zł

15000

290,00 zł

20000

320,00 zł

 

Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne jest na stronie internetowej www.zabawajudo.pl  w zakładce „do pobrania” pod nazwą "OWUdzieciJuvenia.pdf". Więcej informacji będzie dostępne u trenerów.

Zachęcamy do skorzystania z tej oferty. Prosimy do końca miesiąca zgłaszać się w tej sprawie do trenerów.

 W razie jakiś pytań proszę o kontakt judoubezpieczenia@gmail.com lub pod numerem telefonu 723-518-070.


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio