»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
European Judo Cup - Celje 2016
2016-06-12

Brawo, brawo, brawo!!
Dwa medale z Pucharu Europy Seniorów są nasze :)
Oboje naszych gwardzistów nie miało dzisiaj lekko. Pierwsze walki eliminacyjne okazały się bardzo wymagające. Przyszedł czas na walki ćwierć finałowe w której w kat. 81kg Karol Kurzej zmierzył się z zawodnikiem z Turcji, który w wyniku końcowym wygrał i zdominował kategorie. Niestety tutaj trzeba było uznać wyższość przeciwnika. Walki repasażowe okazały się jeszcze trudniejsze lecz Karol pokazał, że jest w formie i potrafi kontrolować walkę do końca. Czas na ta ostatnia decydującą walkę. Tutaj doping kolegów klubowych niósł naszego Karola na wyżyny i do brązowego medalu! Emocje ogromne i zarazem zmęczenie piekielne. Natomiast Rafał kat. 90kg po walce ćwierć finałowej trafił na bardzo wysokiego i agresywnie walczącego zawodnika z Francji. Po upływie regulaminowego czasu stosunkiem kar 4:1 trzeba było się pogodzić z porażką i zebrać siły na walki repasażowe. Dwie walki trzeba było wygrać by dojść do walki o medal. Walki przewalczone z głową. Wykorzystanie błędów przeciwnika zarówno w "stójce" jak i "parterze ". Walka o medal okazała się najłatwiejsza "dwie wazy i do bazy" , natomiast żeby do niej dojść to nie lada wyczyn. Drugi brązowy medal jest nasz!
Oboje naszych zawodników stoczyło dzisiaj 6 walk w tym 5 wygranych.

Jakby ktoś pytał czy było łatwo ? Zdjęcie numer 2 odpowiada w 100%

Ogromne gratulację i czas wracać do Wrocławia!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio