»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Pierwszy obóz dzieci w Chłapowie za nami!
2016-08-01

Od 28 czerwca 2016 - 9 lipca 2016 trwał pierwszy turnus obozu judo grupy najmłodszych zawodników.

Wszyscy cali i zdrowi dojechali na miejsce wiec czas na szybką obiadokolacje, spacer i pierwsze przywitanie z polskim morzem. Dla większości dzieci był to ich pierwszy obóz więc emocje były ogromne :)

Plan dnia był prosty i zaplanowany od rano aż do samej ciszy nocnej. Godzina 6.15 pobudka ponieważ o godzinie 6.30 marszobieg obowiązkowy dla wszystkich po plaży przy pięknej pogodzie. Jeżeli pogoda nie dopisała, można było pospać dłużej aż do 7.15 ponieważ na 7.30 trzeba było stawić się na śniadanie. Godzina 9.00 trening na plaży i pierwsze kąpiele w polskim morzu. Pogoda  sprzyjała przez większość czasu wiec poranne zajęcia na plaży, kąpiel w morzu były wspaniałą frajdą dla wszystkich.
Obiad godz. 13.00, po obiedzie do 14.30 czas wolny a od 15.30-17.30 trening na macie w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie. Warunki do trenowania są bardzo dobre więc zostało tylko korzystać i trenować jak najwięcej. Kolacja o godz. 19.00 a o godz. 20.00 wieczorny spacer po plaży gdzie można było podziwiać piękny zachód słońca bądź gry i zabawy w świetlicy. Godz. 21.30 wszyscy mieli obowiązek być pomyci oraz cisza nocna.  W trakcie trwania obozu nie mogło zabraknąć zwiedzania  Alei Gwiazd Sportu, zawodnicy mieli trochę czasu wolnego na samodzielne zakupy upominków i kartek oraz podziwianie uroków miasta portowo turystycznego. Dzień później zaplanowana była wycieczka do Gdyni. Pomimo trudów przejazdu pociągiem warto było przyjechać do tego pięknego polskiego miasta portowego. Jeden z naszych trenerów oprowadził całą grupę po najpiękniejszych zakamarkach Gdyni. Dzieci mogły zobaczyć i zwiedzić najstarszy na świecie stojący na wodzie okręt wojenny ORP "Blyskawica" oraz żaglowiec szkolny "Dar Pomorza”. Na kolejne dni została zaplanowana wycieczka na Hel. Po przybyciu na Hel udaliśmy się do fokarium. Udało nam się trawić na porę karmienia zwierząt co dodatkowo zrobiło wrażenie podczas zwiedzania.  Później spacerek na cypel i do portu.

W połowie trwania obozu rozpoczęły się pierwsze egzaminy na wyższe stopnie KYU.

Zawodnicy, którzy w 100% uważali na treningach, czuli się na siłach pojmując wszystkie wymagania zdali egzamin bez problemu. Egzaminy trwały aż do ostatniego dnia tak aby każdy zdążył.

Podczas każdego popołudniowego treningu w Centralnym Ośrodku Sportu o godz. 15.30 na tatami następowało uroczyste wręczanie pasów. Ostatniego dnia tradycyjnie był chrzest Florków na Samuraja. Było ognisko, kiełbaski oraz dobra zabawa :) Obóz przebiegł bez zastrzeżeń, ustrzegł się od kłopotów i problemów. Wszyscy zawodnicy zrealizowali w całości program wracając do swoich domów  zdrowi i uśmiechnięci. Mamy nadzieję że wszystkie rzeczy zostały spakowane i nic nie zostało w ośrodku w Chłapowie. Równo o godzinie 7.30 autokar wyjechał z Chłapowa w kierunku Wrocławia. Do zobaczenia za rok !


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio