»  KONTAKT

1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.

Sponsor generalny
  Sponsorzy
  Współpraca

« powrót

Puchar Świata w Warszawie
2011-02-27

W drugim dniu Pucharu Świata w Warszawie wystąpił nasz zawodnik Jakub Wójcik. Niestety w swojej pierwszej walce w kategorii do 100 kg Kuba musiał uznać wyższość reprezentanta Francji Maret Cyrille i odpadł z dalszych walk. Oprócz Kuby wystąpiło w zawodach dwóch byłych zawodników MKS Juvenia Wrocław oraz KS Gwardia Wrocław, wychowanków trenera Zbigniewa Zamęckiego - Łukasz Błach (81 kg) oraz Łukasz Koleśnik (90 kg).

Łukasz przegrał swoją pierwszą i jedyną walkę w turnieju z Węgrem Milanem Burges, którego największym dotychczasowym osiągnięciem było piąte miejsce na Pucharze Świata w Lizbonie w ubiegłym roku.

Dużo lepiej radził sobie Łukasz, który wygrał dwie pierwsze. W pierwszej spotkał się z Hiszpanem Alberto Arnalem, zwycięzcą Pucharu Europy w ubiegłym roku. W drugiej na drodze "Kolesia" stanął Vadym Synyavsky z Ukrainy, zwycięzca Pucharu Świata w Tbilisi z tego roku. W 1/8 finału Łukasz przegrał z późniejszym finalistą Roberto Melonim (Włochy), czterokrotnym medalistą Mistrzostw Europy Seniorów oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata z Rio de Janeiro (2007).

W tym roku w turnieju wystartowało około 400 zawodników z 48 krajów. Spośród reprezentantów Polski srebrne medale wywalczyli Krzysztof Wiłkomirski (73 kg) oraz Paweł Zagrodnik (66 kg), natomiast Krzysztof Węglarz będzie walczył o brązowy medal w kat. do 90 kg.

« powrót

Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

projekt i wykonanie: hajime studio