»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Dziękujemy za współpracę trenerowi Grzegorzowi Gajerskiemu
2016-12-30

Doszedłem do wniosku że powinienem napisać parę słów...
Po ponad sześciu latach ciężkiej i owocnej pracy (myślę że mogę powiedzieć to z czystym sumieniem), z wielkim żalem postanowiłem, że od nowego roku kończę moją karierę zawodową jako trener . Była to dla mnie bardzo ciężka i bardzo długo analizowana decyzja, ponieważ kończy pewien wspaniały etap mojego życia, który przynosił mi bardzo wiele przyjemności i satysfakcji.
Na początku chciałem podziękować przede wszystkim Radosławowi Zamęckiemu, który gdy byłem w klasie maturalnej zaproponował mi współprace i poprowadzenie sekcji w SP w Świętej Katarzynie. To tam rozpocząłem swoją przygodę jako trener. Bardzo dużo rzeczy się tam nauczyłem, często na własnych błędach ale to stamtąd wywodzi się Aleksander Raczek (aktualnie drugi zawodnik w rankingu młodzików MKS Juvenia Wrocław). Następnie dzięki pomocy Radka zapoczątkowałem sekcje w Rzeplinie, która to oddałem po roku Arkadiuszowi Makarewiczowi aby otworzyć sekcje w Jelczu-Laskowicach. To właśnie praca w Jelczu przynosiła mi najwięcej przyjemności, bo wiedziałem, że to miasto ma potencjał do judo i duże możliwości. To tam oprócz prowadzenia zajęć dla ponad setki dzieci w przedszkolach udało mi się dzięki wsparciu rodziców otworzyć UKS Judo Jelcz-Laskowice.
Chciałem również bardzo serdecznie podziękować Patrykowi Jamińskiemu z którym to zawsze doskonale współpracowaliśmy, od samego początku naszej pracy jako trenerzy, w organizacji wielu zawodów ale przede wszystkim na obozach i półkoloniach.
Wielkie podziękowania należą się oczywiście mojemu przyjacielowi Bartłomiejowi Bochniakowi (dzisiejszemu solenizantowi- jeszcze raz sto lat :D ). Dzięki niemu mogę spokojnie zmienić prace, ponieważ przejmie on sekcje w Jelczu-Laskowicach. Uważam, dzięki jego pracy w przyszłych latach dotychczasowi moi zawodnicy, pod jego pieczą będą systematycznie robić bardzo duże postępy. A osoby które przejdą od września spod pieczy Adama Stolarczyka z przedszkoli, solidnie zasilą nasz klub.
Oczywiście wszystkim moim zawodnikom i zawodniczką UKSu Judo Jelcz-Laskowice oraz ich rodzicom chciałem serdecznie podziękować za tych parę lat wspólnej ciężkiej pracy. Wspólnie stworzyliśmy mocny ośrodek judo w Jelczu-Laskowicach. Wiem że dzięki waszej wytrwałości i zaangażowaniu będzie za parę lat o was głośno.
W nowym roku życzę wszystkim zawodnikom i zawodniczą MKS Juvenia Wrocław szczęśliwego nowego roku i samych sukcesów w nadchodzącym sezonie startowym.
myślę, że na pewno będziemy się spotykać na zawodach ;)

Z judockim pozdrowieniem
Grzegorz Gajerski

PS. Najbardziej chciałem podziękować mojemu trenerowi Zbigniewowi Zamęckiemu od którego to wszystkiego się nauczyłem.


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio