»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
100% skuteczności
2011-03-12

Trzech zawodników - trzy medale. W Pucharze Polski Seniorów w Skierniwicach nasz klub reprezentowało trzech judoków i wszyscy wywalczyli miejsce na podium. Mateusz Rudnicki pierwszy raz wystartował w kategorii +100 i od razu wygrał rywalizację w Pucharze Polski. Damian Szwarnowiecki zajął drugie miejsce w kat. 66 kg, co jest największym sukcesem w seniorach naszego walecznego juniora. Trzecie miejsce w kat. 100 kg wywalczył Kuba Wójcik.

Mateusz rozpoczął turniej od walki z Arturem Tycem z AZS-u Gliwice i zdobywając waza-ari i yuko zapewnił sobie zwycięstwo. W kolejnej rundzie pokonał Macieja Łabuckiego i na drodze do złota stał Rosa Michał z Gdyni. Po pięciu minutach był remis i dopiero w dogrywce skuteczne o-soto-gari wykonał Mateusz (na yuko).

Dobre losowanie wykorzystał Damian Szwarnowiecki. Pod nieobecność Tomka Kowalskiego i Pawła Zagrodnika, dzięki dotychczasowym rezultatom, był zawodnikiem rozstawianym w kat. 66 kg. W pierwszej walce pokonał Jana Brota z Łodzi, w drugiej Macieja Zacheję, natomiast w półfinale Jakuba Zięcia z AZS UW Warszawa. Dopiero w finale sposób na Damiana znalazł aktualny medalista MP Seniorów Ignacy Rudawiec z AZS-u Gliwice.

Nienajlepiej zawody rozpoczął Kuba Wójcik. W pierwszej walce przegrał z Wojciechem Tworzydło na yuko. Na początku walki rywal skutecznie wykonał technikę tomoe-nage i to zapewniło mu zwycięstwo. W kolejnych walkach było zdecydowanie lepiej. Kuba wygrywał kolejno z Kajetanem Pintalem, Jakubem Zarzecznym, a w walce o brąz z Robertem Biegajem z Wolbromia.

Ponadto złote medale wywalczyli nasi byli judocy, reprezentujący AZS Wrocław - Agnieszka Podkówka i Łukasz Błach.

Gratulacje dla zawodników!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio