»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Ciąg dalszy sukcesów MKS Juvenia Wrocław w sezonie 2017
2017-05-07

Emocje już trochę opadły, dzień po Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych.
Obie drużyny MKS Juvenia Wrocław wywalczyły brązowe medale.

Zadanie nie było łatwe. Dziewczyny były osłabione kontuzją Oli Kaweckiej i nie miały jednej kategorii wagowej, jednak decydujący mecz z Olimpią Poznań rozstrzygnęły na swoją korzyść. Kluczową walkę w kat. 48 kilogramów wygrała Iga Sienkiewicz. Drużyny z Czarnych Bytom i Wolbromia były poza zasięgiem naszej ekipy i zasłużenie spotkały się w finale (wygrała drużyna Judo Wolbrom).

Drużyna męska trafiła do bardzo trudnej grupy. Rywalami byli broniący tytułu Czarni Bytom oraz debiutanci z Judo Lemur Warszawa, którzy ostatecznie zdobyli złoto Mistrzostw Polski. W pierwszym meczu przegraliśmy z Lemurem 2:5 i decydujące było starcie z Czarnymi Bytom. Mimo, że nie byliśmy faworytem, nasi zawodnicy walczyli na 200% i wygrali mecz 5:2. Swoich rywali pokonali: Piotrek Zender, Emil Cwek, Maciej Kuczer, Arek Drąg i Szymon Strojec. Tym samym Mistrzowie Polski wypadli z gry, a nasza drużyna spotkała się w półfinale z AZS Opole. Niestety nie udało się pokonać drużyny z Opola (podobnie jak w półfinale zeszłorocznych Mistrzostw). Zrewanżujemy się za rok ;-)

Dziękujemy zawodniczkom, zawodnikom i trenerom z wrocławskich klubów, którzy wzmocnili nasz skład. Nie musieliśmy wypożyczać judoków z innych klubów, wrocławskie judo wspólnymi siłami wywalczyło brązowe medale.

Skład chłopaków:
50 - Igor Błaszczak, Olek Raczek
55 - Piotr Zender, Arek Waniszewski
60 - Emil Cwek, Jakub Piasecki
66 - Cezary Kotwicki
73 - Arek Drąg
81 - Maciej Szynalski, Łukasz Lenkiewicz
+81 - Szymon Strojec i Wojtek Kordyalik

Skład dziewcząt:
44 - Kinga Klimczak
48 - Iga Sienkiewicz
52 - Ola Kawecka
57 - Oliwia Szczepanowska, Paulina Woźniak, Ola Matuszek
63 - Marcelina Palow, Paulina Zarychta
+63 - Julia Jaroszewska, Kasia Demska, Kinga Wolszczak

Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe emocje!

Dziękujemy firmom, które nas wspierają:
druck.pl
Muszynianka
Strefa Zdrowia Muszynianki
Centrum Sportowo-Rekreacyjne "Krakowska 98"
AgroFoto
firma EPORE


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio