»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Jutro ruszają Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów w Judo
2018-04-25

W kategorii do 81 kg wystąpi Damian Szwarnowiecki. Pierwszy pojedynek stoczy z László CSOKNYAI, Węgrem, który od kilku lat zdobywa sukcesy na arenie międzynarodowej w Pucharach Europy i Świata. Będzie to ciekawy pojedynek, dotychczas zawodnicy walczyli jedynie raz i górą był Węgier. Wówczas w pojedynku, który wydawał się kontrolowany przez Reprezentanta Polski, Damian zagapił się w parterze i wpadł w trzymanie. Czekamy na rewanż!
Losowania i wyniki na bieżąco dostępne są nawww.ippon.org
link do transmisji on-line http://www.eju.net/calendar/?mode=showLiveTransmission&id=3390

Trzymamy kciuki za wszystkich Biało-Czerwonych! 


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio