»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Bardzo dobry występ w eliminacjach do OOM
2018-05-14

W niedzielę odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Mistrzostw Polski Kadetów, które już za 3 tygodnie odbędą się w Pile. Najmocniejsi zawodnicy mieli już zapewniony awans dzięki medalom Pucharu Polski w Szczyrku. Pozostali walczyli wczoraj w Poznaniu w eliminacjach.

Do finałów Mistrzostw Polski zakwalifikowali się:

Paulina Zarychta 63

Julia Jaroszewska 70

Oliwia Woźniczka plus 70

Katarzyna Demska plus 70

Wiktor Pigułeczka 46

Igor Błaszczak 50

Dawid Hypta 50

Arek Waniszewski 55

Wiktor Owsiany 55

Olek Raczek 60

Piotr Zender 60

Bruno Bielecki 60

Damian Szałacha 60

Samuel Bernacki 66

Dominik Skowyra 66

Cezary Kotwicki 73

Mateusz Pastuszek 73

Wiktor Sobieraj 90

Łukasz Lenkiewicz 90

Gratulacje! Jest to zaledwie etap przygotowań do Mistrzostw Polski. W ten weekend część naszych zawodników startuje w Pucharze Europy. Ciężko trenujemy żeby na Mistrzostwach Polski zdobyć jak najwięcej medali.

Dziękujemy sponsorom

Druck.pl

Muszynianka

Epore

Agrofoto.pl

Dzięki sponsorom dofinansowaliśmy judogi potrzebne do startu w Pucharze Europy oraz opłaciliśmy wyjazd na Puchar Europy i kolejne zawody. 


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio