»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Puchar Europy w Bratysławie
2018-08-31

Puchar Europy w Bratysławie, który odbędzie się w ten weekend, jest startem kontrolnym zarówno dla Ani Dąbrowskiej, jak i Damiana Szwarnowieckiego.
Damian Szwarnowiecki przygotowuje się do Mistrzostw Świata, natomiast Ania Dąbrowska do Mistrzostw Europy Juniorek.

Przygotowania Ani do Mistrzostw Europy, które za dwa tygodnie odbędą się w Bułgarii, przebiegają bardzo pomyślnie. W trakcie wakacji Ania doleczyła lekką kontuzję i trenowała przez ponad miesiąc w Chłapowie pod okiemswojego trenera Zbigniewa Zamęckiego. Później brała udział w obozie Kadry Narodowej w Cetniewie i Zakopanem. Oprócz Trenera Klubowego oraz Trenera Kadry, na treningach pomagała Ani Wicemistrzyni Olimpijska Trenerka Aneta Szczepańska.

Z niecierpliwością czekamy na start obojga zawodników w najważniejszych zawodach tego roku.

Ania Dąbrowska wspierana jest przez firmę druck.pl, natomiast Damian Szwarnowiecki przez TIM SA, za co w imieniu klubów oraz zawodników bardzo dziękujemy!

Trzymajcie kciuki! 


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio