»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Składy Kadr Narodowych w Judo 2020
2020-01-06

Od 1 stycznia uaktualniono składy Kadr Narodowych w Judo, w których znalazła się duża 27-osobowa grupa Judoków KS Gwardia Wrocław oraz MKS Juvenia Wrocław. Niektórzy z nich mają ugruntowaną pozycję a niektórzy weszli do składu żeby walczyć o miejsce w Reprezentacji Polski.

Grupa Seniorów oraz Młodzieży (do 23 lat):
1. Damian Szwarnowiecki
2. Sebastian Marcinkiewicz
3. Arek Makarewicz
4. Patryk Kastner
5. Radosław Stroka
6. Ania Dąbrowska
7. Katarzyna Śmietana

Juniorzy i Juniorki:
1. Dawid Hypta
2. Szymon Strojec
3. Łukasz Lenkiewicz
4. Cezary Kotwicki
5. Paulina Żemła
6. Paulina Woźniak
7. Oliwka Woźniczka
8. Paulina Zarychta
9. Oliwia Szczepanowska
10. Marta Twardowska
11. Olek Raczek
12. Piotr Zender
13. Igor Błaszczak

Juniorzy Młodsi:
1. Wiktor Pigułeczka
2. Patryk Grzegorczyk
3. Alex Pitner
4. Kinga Klimczak
5. Kinia Kniter
6. Karolina Linkowska
7. Kacper Grzegorczyk

Gratulacje dla zawodników i trenerów!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio