»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT

1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.

Sponsor generalny
  Sponsorzy
  Współpraca

« powrót

Mistrzostwach Polski w Sumo
2022-04-03

Kolejny sukces naszych zawodników i zawodniczek na Mistrzostwach Polski w Sumo. 3 kwietnia  w Krotoszynie rozgrywane były Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów. W zawodach uczestniczyła rekordowa liczba 260 zawodniczek i zawodników z całej Polski

Mistrzami Polski juniorów zostali Mateusz Sawicki (80 kg) i Stanisław Romanik (60 kg). Drugie miejsce na podium w tej samej kategorii wiekowej zdobył Antoni Romanik (60 kg), a brązowe medale wywalczyli: Mateusz Bochenek (60 kg) i Maciej Kot (80 kg). Piąte miejsce zajął Kacper Wiącek (70 kg).

W zawodach drużynowych nasi juniorzy wywalczyli III miejsce i takie samo zajęli w klasyfikacji medalowej.

W zawodach seniorskich reprezentowały nas panie, które po raz kolejny pokazały się z bardzo mocnej strony. Drugie miejsca zajęły Katarzyna Śmietana (60 kg)  i Aleksandra Grygiel (80 kg), a Oliwia Woźniczka (73kg) i Paulina Żemła (60 kg) zajęły kolejno V i VII miejsca. W tym samym składzie dziewczyny wywalczyły brązowy medal drużynowych Mistrzostwa Polski.

W zawodach juniorskich reprezentowali nas również: Wiktoria Bilińska, Jakub Chrząszcz, Kamil Bartnikiewicz, Aleksy Caliński, Piotr Chwistek i Teodor Bogdański, ale mieli mniej szczęścia w swoich walkach i odpadli w pierwszych rundach.

Gratulacje dla  naszych zawodników i trenerów Aleksandry Grygiel i Bartłomieja Zamęckiego.

« powrót

Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

projekt i wykonanie: hajime studio