»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT

1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.

Sponsor generalny
  Sponsorzy
  Współpraca

« powrót

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2022
2022-06-04

4 medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski (do lat 23) zdobyli zawodnicy naszej sekcji. Jest to duży sukces, ale wracamy z niedosytem bo nasi judocy przegrali dwa finały.

Najbliżej był Czarek Kotwicki, który w dogrywce wpadł w trzymanie. Wcześniej przed czasem pokonał dwóch mocnych rywali.

Drugi srebrny medal wywalczyła Paulina Żemła, która wystartowała kategorię niżej i weszła do finału! Już na stałe ma rywalizować w 52kg.

Brązowy medal wywalczyła Paulina Woźniak w kat. 57kg oraz Łukasz Lenkiewicz w kat. 100kg. Dla Łukasza jest to pierwszy medal indywidualnych Mistrzostw Polski!

Ponadto piąte miejsce wywalczył Roksana Filipiak w kat. 70kg.

Gratulacje dla trenera Radosława Zamęckiego i Patryka Jaminskiego, a także trenera przygotowania motorycznego Adama Mazurkiewicza ( Adam Mazurkiewicz Movement Room ) oraz niezastąpionego dietetyka Arka Makarewicza! (ONE STEP MORE )

Brawo!!

Dziękujemy za wsparcie Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk | Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego | Roman Potocki - Starosta Powiatu Wrocławskiego | Andrzej Szawan - Wicestarosta Powiatu Wrocławskiego

a także sponsorom i partnerom Sferis | AgroFoto | Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS | druck.pl | SFD Wrocław - Renoma | Muszynianka

Gratulacje także dla K.S. AZS-AWF Wrocław Sekcja Judo, Sekcja Judo WKS "Śląsk" Wrocław i Praesidium Wrocław. Dolny Śląsk dał radę!

« powrót

Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

projekt i wykonanie: hajime studio