»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Damian Szwarnowiecki trenuje w Azerbejdżanie
2018-07-05

Po obozie Kadry Narodowej Seniorów, który odbył się w Giżycku, Damian Szwarnowiecki poleciał do Azerbejdżanu, gdzie ma trenować z jedną z najmocniejszych Reprezentacji w Judo na świecie. Jest to jeden z etapów przygotowań do kwalifikacji olimpijskich. 

Czekamy na wieści od Damiana, życzymy powodzenia i uniknięcia nawet najdrobniejszych kontuzji! 


Sebastian Marcinkiewicz Mistrzem Europy KURES
2018-07-05

Sebastian Marcinkiewicz zdobył tytuł Mistrza Europy KURES w kat. 82 kg. Jest to historyczny sukces, ponieważ były to pierwsze Mistrzostwa Europy w tej sztuce walki. Piąte miejsce zajęli Miłosz Pękala oraz Patryk Kastner. 

80 zawodników z 21 krajów stanęło do walki o medale. Startowali między innymi Gruzini, silni Ukraińcy, do tego Turcy, Azerowie, Ormianie i zawsze wymagający Rosjanie. Było pięknie i oprawa turnieju była wręcz fantastyczna, Trochę pogoda pozmieniała program zawodów ( burza) i jako że impreza pod chmurka musieliśmy wszystko przeczekać. Blok finałowy odbył się bez przeszkód i nawet doczekaliśmy się gorącego dopingu wczasowiczów z Polski! 

Jest to prężnie rozwijająca się dyscyplina sportu dzięki zaangażowaniu Rafała Marcinkiewicza, Unkasa Gałek oraz Bartka Zamęckiego. 

Gratulujemy!


Julia Jaroszewska Reprezentantką Polski na Mistrzostwa Europy!
2018-06-18

Julia Jaroszewska za dwa tygodnie weźmie udział w Mistrzostwach Europy Juniorek Młodszych, które odbędą się w Sarajewie. Zawodniczka startuje w kat. 70 kg. W tym roku zdobyła m.in. Wicemistrzostwo Polski oraz V miejsce w Pucharze Europy.
Trzymamy kciuki! 


Pierwsze Mistrzostwa Polski Kures
2018-06-18

 Pierwsze Mistrzostwa Polski Seniorów w KURES miały miejsce w ten weekend w Sobótce. Startowali także Judocy z naszej sekcji.  Gratulacje dla zawodników i organizatorów, zawody miały oprawę godną Mistrzostw Polski. 

Kilku zawodników z naszego klubu reprezentować będzie Polskę na Mistrzostwach Europy w Kures. Są to: Patryk Kastner, Sebastian Marcinkiewicz i Miłosz Pękala.

Trenerem Kadry jest Bartłomiej Zamęcki. 

Gratulacje!


Wicemistrzostwo Polski Drużyny Juniorek Młodszych
2018-06-02

Dziś kilka słów o Drużynowych Wicemistrzyniach Polski Juniorek Młodszych...


Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych!
2018-06-02

W niedzielę drużyna Juniorów Młodszych wywalczyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski! 🏆

Wygraliśmy 4 mecze, nie przegrywając ani jednego. Najtrudniejszy pojedynek mieliśmy na początku, walcząc z JUDO AZS Opole. Z tym zespołem przegraliśmy rok i dwa lata temu. Tym razem było lepiej - pokonaliśmy rywali 4-3!
W drugim meczu zmierzyliśmy się z GKS Czarni Bytom (wynik 5-2), w trzecim z Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin (wynik 6-1) i w ostatnim meczu z drużyną Start Radom (6-1). Bardzo cieszą wygrane walki z zawodnikami, z którymi nasi Judocy przegrali w zawodach indywidualnych. Oprócz dobrego wyniku, nasi zawodnicy pokazali piękne Judo i większość walk wygrali przed czasem. Dziękujemy za wsparcie drużyny dwóm zawodnikom, którzy dołączyli do naszej drużyny: Maciej Szynalski (WKS Śląsk Wrocław) oraz Dominik Król (UKS JUDO Wolbrom)...


6 medali Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
2018-06-01

Zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Judo, czyli Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Młodszych. MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację generalną mężczyzn i zajął 3 miejce w kobietach. Jest to zasługa naszych zawodniczek i zawodników, którzy wywalczyli 6 medali. Były łzy szczęścia ale także chwile zawodu. Wracamy zadowoleni ale z lekkim niedosytem. Nasi zawodnicy byli bardzo dobrze przygotowani i oddali serce na macie. Wyniki indywidualne:


🥇Arek Waniszewski
🥈Julka Jaroszewska
🥈Olek Raczek
🥉Oliwia Woźniczka
🥉Dawid Hypta
🥉Wiktor Pigułeczka


V miejsce: Igor Błaszczak, Cezary Kotwicki
VII miejce: Łukasz Lenkiewicz, Kasia Demska, Wiktor Owsiany.
Gratulacje dla zawodników oraz trenerów: Zbigniew Zamęcki, Radosław Zamęcki, Bartłomiej Bochniak, Patryk Jamiński oraz Bartłomiej Zamęcki. Dziękujemy także trenerowi Adamowi Mazurkiewiczowi za przygotowanie zawodników.
W klasyfikacji województw Dolny Śląsk zajął drugie i trzecie miejsce w rywalizacji mężczyzn i kobiet. Gratulujemy także medalistom i trenerom z Dolnego Śląska!

Dziękujemy sponsorom:
Muszynianka
Strefa Zdrowia Muszynianki
druck.pl
AgroFoto
www.epore.plKolejny sukces na Pucharze Polski Seniorów i Seniorek!
2018-05-27

Duże brawa dla zawodniczek MKS Juvenia Wrocław za ogromną wolę walki o podium Pucharu Polski! Gratulacje należą się również dla Radka Stroki i Arka Makarewicza za emocjonujące walki i widowiskowe rzuty na ippon...


BMK Centrum Rehabilitacji
2018-05-24

Sport to nie tylko sukcesy ale także niestety kontuzje. Bardzo często nasi zawodnicy i zawodniczki wracają zdrowi na matę dzięki pomocy specjalistów z BMK Centrum Rehabilitacji. Bardzo profesjonalna opieka dla wyczynowych sportowców, amatorów, ale także osób, które nie ćwiczą z powodów problemów zdrowotnych. Polecamy!!


Piąte miejsce Julii Jaroszewskiej w Pucharze Europy
2018-05-20

Życiowy sukces osiąfnęła dziś Julia Jaroszewska, która wywalczyła piąte miejsce w Pucharze Europy Kadetek. Zawody kończy z niedosytem, bo dziś walczyła bardzo dobrze i stać ją było na medal! Julka wygrała trzy walki (z Reprezentantkami Włoch, Austrii i Słowenii), przegrała w drugiej rundzie z Rosjanką oraz w walce o brązowy medal ze Słowenką. Po problemach zrowotnych wróciła na matę bardzo zdeterminowana i dobrze przygotowana. Dzięki dzisiejszemu sukcesowi ma połowiczną kwalifikację do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Bośni i Hercegowinie.

Cała drużyna naszego klubu zaprezentowała się bardzo dobrze. Widać postępy oraz "adaptację" na zawodach tej rangi. Nasi zawodnicy coraz częściej wygrywają pojedynki i prowadzą wyrównane walki.

Dawid Hypta zajął miejsce dziewiąte, dochodząc do ćwierćfinału. Później jednak przegrał dwa pojedynki i nie przebił się do pierwszej "siódemki" turnieju. 

Reszta zawodniczek i zawodników nie zajęło czołowych miejsc. Po jednym pojedynku wygrali: Olek Raczek i Oliwia Woźniczka. Na wyróżnienie za dobre walki zasługują także Arek Waniszewski, Paulina Zarychta, Igor Błaszczak i Oliwia Szczepanowska.

Teraz czas na dwudniowy camp z najlepszymi zawodnikami z Europy i za dwa tygodnie najważniejsza impreza w roku - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych).

Dziękujemy za pomoc sponsorom:
Agrofoto.pl

Muszynianka

Druck.pl

Epore


5 medali Mistrzostw Polski Masters!
2018-05-12

5-cio osobowa grupa Judoków reprezentowała nas na Mistrzostwach Polski. Wszyscy wracają z medalami, w tym 3 osoby z tytułem Mistrza Polski Masters! Ogromne gratulacje! W tym roku pierwszy raz zawody rozegrano w Kielcach, frekwencja była niższa niż w ostatnich latach (również w naszej ekipie), mimo dużych starań organizatorów.

Na co dzień medaliści ćwiczą w sekcji Judo dla dorosłych przy ul. Poznańskiej w poniedziałki i środy od 20:20, zapraszamy nie tylko byłych zawodników, ale także osoby, które chcą zacząć przygodę z Judo od samego początku!

Wracamy do treningów, świętować będziemy po egzaminach w czerwcu 


Bardzo dobry występ w eliminacjach do OOM
2018-05-14

W niedzielę odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Mistrzostw Polski Kadetów, które już za 3 tygodnie odbędą się w Pile. Najmocniejsi zawodnicy mieli już zapewniony awans dzięki medalom Pucharu Polski w Szczyrku. Pozostali walczyli wczoraj w Poznaniu w eliminacjach.

Do finałów Mistrzostw Polski zakwalifikowali się:

Paulina Zarychta 63

Julia Jaroszewska 70

Oliwia Woźniczka plus 70

Katarzyna Demska plus 70

Wiktor Pigułeczka 46

Igor Błaszczak 50

Dawid Hypta 50

Arek Waniszewski 55

Wiktor Owsiany 55

Olek Raczek 60

Piotr Zender 60

Bruno Bielecki 60

Damian Szałacha 60

Samuel Bernacki 66

Dominik Skowyra 66

Cezary Kotwicki 73

Mateusz Pastuszek 73

Wiktor Sobieraj 90

Łukasz Lenkiewicz 90

Gratulacje! Jest to zaledwie etap przygotowań do Mistrzostw Polski. W ten weekend część naszych zawodników startuje w Pucharze Europy. Ciężko trenujemy żeby na Mistrzostwach Polski zdobyć jak najwięcej medali.

Dziękujemy sponsorom

Druck.pl

Muszynianka

Epore

Agrofoto.pl

Dzięki sponsorom dofinansowaliśmy judogi potrzebne do startu w Pucharze Europy oraz opłaciliśmy wyjazd na Puchar Europy i kolejne zawody. 


Najbliższe zawody dla dzieci i młodzików
2018-05-12

  19 maja (sobota) w Świdnicy odbędzie się Super Liga Judo dla dzieci i młodzików. W niedziele walczyć będą Mastersi oraz Juniorzy Młodsi.

Tydzień później, także w sobotę (26 maja) w hali KS Gwardia Wrocław odbędzie się Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Wrocławia w Judo. Zapraszamy dzieci z roczników 2003-2008. Nie ma opłaty startowej, zawody organizowane są przez Miasto Wrocław oraz Dolnośląski Związek Judo. Najlepsi zawodnicy otrzymają medale oraz koszulki. 

Komunikaty obu zawodów znajdują się w zakładce do pobrania.


Muszynianka dalej będzie wspierać sekcję Judo MKS Juvenia Wrocław
2018-05-12

Oficjalnie możemy poinformować, że firma Muszynianka dalej będzie wspierać Judoków MKS Juvenia Wrocław. Otrzymane wsparcie przeznaczymy przede wszystkim na dofinansowanie sprzętu oraz wyjazdów na zawody (w tym Puchary Europy). Dziękujemy za pomoc!!

Jednocześnie zachęcamy do polubienia profilu na Facebookuu firmy Muszynianka oraz Strefa Zdrowia Muszynianki, która jest stroną edukacyjną, związaną ze sportem i zdrowym trybem życia.


Podwójne Drużynowe Mistrzostwo Polski Młodzieży
2018-05-06

Dziś nasze drużyny zdominowały Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży w Judo!

Drużyna męska KS GWARDIA WROCŁAW zdecydowanie zdominowała rywalizację. Oto wyniki meczów:
KS Gwardia Wrocław - UKS 6 Piła 5:0
KS Gwardia Wrocław - MMKS Wojownik Skierniewice 4:1
KS Gwardia Wrocław - AZS Gliwice 4:1
KS Gwardia Wrocław - Koka Jastrzębie 2:3

Drużyna kobiet MKS Juvenia Wrocław wygrała mecz finałowy zdobywając złoto!

Gratulacje!!
Skład podany jest poniżej w wynikach.
 


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio