»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Judocy z Wrocławia jadą na Mistrzostwa Polski !
2017-09-21

Materiał pod tytułem "Judocy z Wrocławia jadą na Mistrzostwa Polski" jest już na stronie www.sportgame.com.pl , w zakładce "WIDEO" pod link:

http://sportgame.com.pl/?q=node/8968

Źródło: Sportgame --> zachęcamy do polubienia profilu oraz strony www


W Opolu zapowiada się wielkie święto polskiego judo!
2017-09-21

Już w tym tygodniu - 61 Indywidualne i Drużynowe MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW 22.09 – 24.09.2017r. Są to najważniejsze zawody w roku i każdy z zawodników chce zaprezentować się z jak najlepszej
strony. Przygotowania idą zgodnie z planem pod czujnym okiem trenera Zbigniewa Zamęckiego!
W zawodach wystąpi reprezentacja MKS Juvenia Wrocław oraz KS Gwardia Wrocław w składzie:...


Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów już jutro!
2017-09-14

 Pozdrowienia z Mariboru wysyłają nasi Reprezentanci, którzy od jutra walczyć będą w Mistrzostwach Europy Juniorek i Juniorów - Ania Dąbrowska, Sebastian Marcinkiewicz i Patryk Kastner.

W piątek w kategorii do 57 kilogramów walczyć będzie Ania Dąbrowska, medalistka Mistrzostw Europy i Świata Juniorek Młodszych. Przez ostatni okres zmagała się z drobnymi kontuzjami, ale jest już zdrowa i pozytywnie nastawiona do startu.

W sobotę walczyć będzie aktualny Mistrz Polski Juniorów, Sebastian Marcinkiewicz. Sebastian od kilku miesięcy trenuje w Japonii i na pewno po ciężkich treningach zdrowie ma nie do zdarcia. Jest świetnie przygotowany i sam mówi, że jedzie do Mariboru po złoty medal.

W niedzielę Ania, Sebastian i Patryk Kastner (aktualny Mistrz Polski Juniorów z kat. 66 kg) reprezentować będą Polskę w Drużynowych Mistrzostwach Europy.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników oraz wszystkich pozostałych reprezentantów!

Losowanie będzie dostępny na www.ippon.org


Pojechaliśmy po doświadczenie a wróciliśmy z sukcesami
2017-09-11

Pierwszy sprawdzian po wakacjach- Puchar Polski Juniorów i Juniorek w Sochaczewie. Pojechaliśmy po doświadczenie a wróciliśmy z sukcesami. W większości kategorii nie było krajowej czołówki, która przygotowuje się do Mistrzostw Europy ale nikt za darmo medali nie przyznawał.
Srebro - Emil Cwek
Brąz - Paulina Woźniak i Arek Waniszewski
V miejsce - Marcelina Palow i Szymon Strojec
IX miejsce - Maciek Stańczyk
Gratulacje!
Dziękujemy za wsparcie:
AgroFoto
Muszynianka
Strefa Zdrowia Muszynianki
druck.pl
www.epore.pl


Pierwszy poważny sprawdzian po wakacjach - Puchar Europy Seniorów
2017-09-07

 Już w ten weekend w Bratysławie nasi Judocy walczyć będą w Pucharze Europy Seniorów. Najwięcej wywalczyć może nasz Mistrz Polski Młodzieży (do lat 23) w kategorii do 100 kilogramów, Miłosz Pękala, który walczy o udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy.

Ponadto w turnieju wystąpi Wicemistrz Polski Seniorów Arkadiusz Makarewicz (kat. 66 kg), Arkadiusz Kisielewicz (73kg) oraz Dominika Jankowiak (52 kg). Z naszymi zawodnikami jedzie trener Zbigniew Zamęcki.

W turnieju startuje bardzo szeroka Kadra Narodowa, w sumie w turnieju udział weźmie 48 osób! Trzymamy kciuki za wszystkich Reprezentantów!

Wyniki na www.ippon.org (jeszcze nie ma losowania z tego turnieju). 


Nowa sekcja Judo we Wrocławiu - SP 50
2017-09-01

Nowa sekcja judo w centrum miasta - Szkoła Podstawowa nr 50. Polecamy także dzieciom, które wcześniej ćwiczyły Judo. Zajęcia prowadzi doświadczony zawodnik i trener, Mariusz Janicki, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, medalista Mistrzostw Europy i Świata Wojska, obecnie Żołnierz Zawodowy Wojska Polskiego! Posiada stopień 2 DAN.

Godziny zajęć podane są w zakładce nasze sekcje.

Numer kontaktowy do trenera: 504 908 498.

Prosimy o przekazywanie informacji dalej 


Agata Ozdoba brązową medalistką Mistrzostw Świata!
2017-08-31

 Damian Szwarnowiecki wygrał jedną walkę na Mistrzostwach Świata Seniorów w Budapeszcie. W dogrywce rzucił na plecy rywala z Portugalii. W regulaminowym czasie walki obaj zawodnicy wykonali po jednym skutecznym ataku ocenionym na waza-ari (Damian już w pierwszej akcji zdobył punkty). W drugiej rundzie wyszedł na matę naprzeciwko Holendra De Wit, który jest wiceliderem światowego rankingu i po wyrównanej walce nieznacznie uległ (na jedno waza-ari).

Ogromny sukces odniosła Agata Ozdoba, która wywalczyła brązowy medal, po drodze pokonując świetne zawodniczki, m.in. Włoszkę Gwend, Szwedkę Hermansson, Brazylijkę Quadros czy wreszcie o medal Niemkę Trajdos. W półfinale dopiero w dogrywce uległa Wicemistrzyni Olimpijskiej oraz Mistrzyni Świata Francuzce Clarisse Agbegnenou. Dotychczas największym sukcesem Agaty był medal Mistrzostw Europy.

Gratulacje dla zawodniczki i trenerów!


Ruszamy z treningami we Wrocławiu
2017-08-26

 Zaczynamy treningi we Wrocławiu. W zbliżającym się tygodniu treningi będą odbywać się w hali KS Gwardia Wrocław, w poniedziałek, środę i piątek o 18 mamy trening na macie. We wtorek i czwartek zajęcia na siłowni z trenerem Adamem (pierwsza grupa 17:45, druga o 19). 

Pierwsze zajęcia odbędą się 28 sierpnia.

W zajęciach mogą brać udział zawodnicy od grupy Młodzika.

Od 4 września (poniedziałek) wracamy do swoich grup wg następującego grafiku:

poniedziałek - Gwardia g. 18:00 (zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2000 i starsi oraz wyznaczone młodsze osoby)

środa - ul. Poznańska, g. 16:00 grupa młodsza, g. 18:00 grupa starsza

piątek - Gwardia, g. 18:00 (jak w poniedziałek)

sobota - Gwardia lub Poznańska, g. 10:00 (jeszcze będzie to ustalone).

wtorek i czwartek siłownia w dwóch grupach (zgodnie z ustaleniami trenera Adama).

Do zobaczenia na treningu.


Próbne zajęcia w Wojszyckiej Akademii Talentów
2017-08-24

 W nowym roku szkolnym jako pierwsza rusza sekcja w Wojszyckiej Akademii Talentów, przy ul. Pawiej we Wrocławiu, gdzie treningi prowadzi trener Krzysztof Kiełbus. 31 sierpnia odbędą się otwarte bezpłatne zajęcia. Warto spróbować!!

Trener Krzysztof Kiełbus już przyjmuje zapisy (pod adresem: Krzysztof.Kielbus93@gmail.com), zarówno od osób które trenowały w ubiegłym roku jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Judo. 31.08 o godz. 16.00 odbędą się bezpłatne otwarte zajęcia. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.


Moc emocji na arenie międzynarodowej!
2017-08-24

Będzie się działo w najbliższych tygodniach!

Damian Szwarnowiecki odebrał już nominację na Mistrzostwa Świata Seniorów w Judo, które w poniedziałek rozpoczną się w Budapeszcie. Damian walczyć będzie w czwartek a na jego drodze stanie aż 72 zawodników, w tym siedmiu na ośmiu najlepszych zawodników z rankingu światowego! 

W Mistrzostwach Europy Juniorów startować będzie Sebastian Marcinkiewicz oraz Anna Dąbrowska, a Patryk Kastner będzie ponadto reprezentować Polskę w drużynie.

Drugi weekend września to także Puchar Europy w Bratysławie, gdzie powołano kilku Gwardzistów, m.in. Mistrza Polski Młodzieży Miłosza Pękalę, który walczy o Młodzieżowe Mistrzostwa Europy.

Trzymamy kciuki, bieżące informacje można znaleźć na naszym facebooku: web.facebook.com/JudoGwardiaJuvenia/


Wyjazd do Gruzji
2017-08-24

Kilkoro naszych zawodniczek i zawodników poleciało do Gruzji na międzynarodowy camp. Część z nich to Młodziczki i Młodzicy, którzy przygotowują się do Mistrzostw Polski, część to starsi zawodnicy, którzy podnoszą swoje umiejętności techniczne i walczyć będą w Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów. Trenerem naszej ekipy jest Patryk Jamiński. Czekamy na wieści z Gruzji!


Ranking Młodziczek i Młodzików MKS Juvenia Wrocław
2017-08-11

 Podajemy zaktualizowany ranking klubowy w grupie Młodziczek i Młodzików. 
Na razie w grupie Młodziczek prowadzi medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Kinga Klimczak.
W grupie Młodzików prowadzi Alex Pitner. Oboje są zawodnikami trenera Patryka Jamińskiego...


Mamy Akademickiego Mistrza Europy !
2017-07-29

Emocje na najwyższym poziomie do samego końca podczas Akademickich Mistrzostw Europy w Judo. Duże brawa i gratulacje dla naszych reprezentantów!
Wyniki:
Rafał Kozłowski kat.-90kg złoty medal 🏅
Urszula Hofman kat.-70kg srebrny medal 🏅
Arkadiusz Makarewicz kat.-66kg po dwóch walkach eliminacyjnych niestety odpadł z turnieju.

Brawa!


Aktualny ranking Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
2017-07-21

 Zamieszczamy ranking klubowy Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych po pierwszym półroczu.

Warto dodać, że część naszych zawodników została powołana do Kadry Narodowej na okres lipiec-grudzień 2017, a są to:

Katarzyna Demska
Julia Jaroszewska
Oliwia Woźniczka
Paulina Woźniak
Marcelina Palow
Szymon Strojec
Igor Błaszczak
Arek Waniszewski

Pełny ranking podany jest w zakładce do pobrania

poniżej podajemy najlepszą dziesiątkę Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych

Demska Katarzyna 2002 434
Woźniak Paulina 2000 353
Jaroszewska Julia 2001 331
Kinga Klimczak 2004 313
Woźniczka Oliwia 2002 223
Palow Marcelina 2000 203
Kawecka Aleksandra 2000 178
Zarychta Paulina 2002 136
Szczepanowska Oliwia 2003 23
Błaszczak Igor 2002 381
Strojec Szymon 2000 338
Cwek Emil 2000 213
Raczek Aleksander 2002 181
Piasecki Jakub 2000 178
Zender Piotr 2002 171
Waniszewski Arkadiusz 2001 171
Kotwicki Cezary 2001 123
Owsiany Wiktor 2002 90
Kopeć Piotr 2002 81
 


Arek Makarewicz walczyć będzie w Akademickich Mistrzostwach Europy
2017-07-21

 Już na początku przyszłego tygodnia w Coimbrze w Portugalii odbędą się Akademickie Mistrzostwa Europy. W zawodach udział wezmą Arkadiusz Makarewicz oraz Ula Hofman i Rafał Kozłowski.

Trzymamy kciuki! 


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio