»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Wyniki Mistrzostw MKS Juvenia Wrocław - grupa U9
2017-12-04

Gratulacje dla wszystkich uczestników!


Pierwsze Mistrzostwa Klubu Dzieci
2017-12-03

W sobotę odbyły się pierwsze Mistrzostwa MKS Juvenia Wrocław. Turniej został rozegrany w hali KS Gwardia Wrocław, w które na co dzień trenują najstarsi zawodnicy z sekcji Judo KS Gwardia Wrocław i MKS Juvenia Wrocław...


Urodziny trenera Zbigniewa Zamęckiego
2017-12-03

 Dziś trener Zbyszek ma urodziny. Życzymy dużo zdrowia, dalszych sukcesów trenerskich i pomyślności w życiu osobistym. Sto lat!


Mistrzostwa Polski Masters
2017-11-28

 Mocna ekipa naszej sekcji dla dorosłych weźmie udział w Mistrzostwach Polski Masters, które odbędą się w Oleśnicy 16 grudnia. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym. 

Komunikat znajduje się w zakładce do pobrania. 


I Memoriał im. Stanisława Siewiora
2017-11-28

 Mamy zaszczyt zaprosić na pierwszy Memoriał im. Stanisława Siewiora w Judo. Zawody odbędą się w hali KS Gwardia Wrocław o godzinie 15 w sobotę 9 grudnia. Jest to turniej zorganizowany ku pamięci o wybitnym wrocławskim trenerze, założycielem sekcji Judo KS Gwardia Wrocław.
Startować mogą zawodnicy z roczników 1997-2002, nie ma opłaty startowej. Zapraszamy! 
Komunikat dostępny jest w zakładce do pobrania.

ŚP. Stanisław Siewior – zawodnik AZS Wrocław oraz KS Gwardia Wrocław, medalista Mistrzostw Polski Seniorów, uczestnik Mistrzostw Europy.

Trener (7 dan) i założyciel AZS Politechnika Wrocław, ale przede wszystkim, przez blisko 25 lat główny trener w KS Gwardia Wrocław. Drugi Trener Kadry Olimpijskiej w latach 1978 – 1980. Trzykrotny zwycięzca plebiscytu na najlepszego Trenera Dolnego Śląska (1976,1985,1986), twórca potęgi sekcji Judo KS Gwardia Wrocław.

Zginął 22 czerwca 2017 roku.


Złoto i srebro Drużynowych Mistrzostwa Polski Województw
2017-11-28

W sobotę drużyna Dolnego Śląska zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorek i Juniorów Młodszych. Nasza drużyna wykazała się ogromną wolą walki a nasi judocy wielokrotnie wygrywali z teoretycznie mocniejszymi rywalami.

W niedzielę młodziczki dołożyły SREBRNY medal Mistrzostw Polski!!

Gratulacje!


Rafał Kozłowski brązowym medalistą Mistrzostw Europy do lat 23
2017-11-21

Wychowanek MKS Juvenia Wrocław, do niedawna zawodnik KS Gwardia Wrocław, obecnie reprezentujący barwy AZS-AWF Wrocław, Rafał Kozłowski, wywalczył największy sukces w swojej dotychczasowej karierze sportowej - brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy. W ubiegły weekend dorzucił pierwszy swój medal w zawodach z cyklu Grand Prix. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W Grand Prix w Hadze brał udział także Damian Szwarnowiecki. W pierwszej walce pokonał Amerykanina przez swoją koronną technikę - duszenie nogami (sankaku). W drugiej walce niestety przegrał i odpadł z zawodów. 


Dawid Hypta piąty w swoim pierwszym występnie na Pucharze Europy
2017-11-21

W trakcie wakacji nasz klub wzmocnił wychowanek AKS Strzegom, Dawid Hypta. Zmienił wagę na 50 kg i po nie do końca udanych startach w Warszawie i Oleśnicy złoto i dwa srebrne medale w Pucharach Polski. W ubiegły weekend dorzucił V miejsce Pucharu Europy. Był to debiut młodego judoki w zawodach tej rangi. Niewiele zabrakło do medalu. W turnieju wzięła udział także Julka Jaroszewska ale odpadła z rywalizacji po pierwszym pojedynku.

Życzymy kolejnych sukcesów! 


Sukcesy najmłodszych judoków MKS Juvenia Wrocław
2017-11-21

 W tym roku MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację drużynową Super Ligi Judo (lokalna liga judo dla początkujących zawodników) oraz International Judo League (ogólnopolska liga judo, w której startują kluby z całej Polski oraz kilku państw zagranicznych). Szczególnie cieszy drugi sukces, ponieważ rywalizacja o zwycięstwo była zacięta i wszystko rozstrzygnęło się w trakcie zawodów w Gdańsku. 
Serdeczne gratulacje należą się wszystkim dzieciakom, które chociaż raz startowały w zawodach obu lig, rodzicom ale przede wszystkim trenerom, których zaangażowanie oraz mobilizacja aby startować we wszystkich turniejach zapewniła te sukcesy.
Oby przyszły rok był równie udany! 


Gratulujemy kolejnych sukcesów w Pucharze Polski
2017-11-11

Mimo zmęczenia długim okresem startowym, na ostatnim już w tym roku Pucharze Polski nasi zawodnicy zdobyli kolejne medale. Cieszy 3 miejsce Michała Michalskiego i 5 miejsce Radka Stroki w Pucharze Polski Juniorów. Dla obu zawodników był to spawdzian po okresie leczenia kontuzji.

Dla Juniorów Młodszych jest to praktycznie koniec sezonu, w ten weekend Dawid Hypta i Julka Jaroszewska wezmą udział w Pucharze Europy.

Warto też oglądać transmisję z Grand Prix w Hadze, gdzie w sobotę wystąpi Damian Szwarnowiecki.

Trzymamy kciuki!! 


Ranking Dzieci MKS Juvenia Wrocław
2017-11-06

W zakładce do pobrania zamieszczamy Ranking Dzieci. Przed nami jeszcze kilka turniejów, m.in. w Krakowie, Gdańsku, Oleśnicy oraz Mistrzostwa Klubu, w których można uzyskać najwięcej punktów!

Prosimy o sprawdzenie czy dzieci mają wpisane punkty za wszystkie turnieje, w których brały udział. Jeśli wpisane jest 0 to znaczy, że wkradł się błąd. Prosimy wówczas o kontakt z trenerem prowadzącym zajecia w sekcji lub kontakt mailowy kontakt@zabawajudo.pl

W zakładce do pobrania znajduje się także kalendarz zawodów dla dzieci do końca grudnia (kalendarz2017.doc).

Na najlepszych czekają nagrody, ranking będzie także jedną z podstaw do powołania do Grupy Talent 2018!

Powodzenia!


Ranking Młodziczek i Młodzików MKS Juvenia Wrocław
2017-11-06

W zakładce do pobrania dostępny jest pełny ranking młodziczek i młodzików na 6 listopada. W Juniorkach Młodszych zwycięstwo jest przesądzone, Kinga Klimczak jest nie do doścignięcia, ale w chłopakach rywalizacja toczyć się będzie do ostatniego turnieju! Przypominamy, że zwycięzcy otrzymają bilety lotnicze do Tokio od firmy Druck.pl!

Mogą się wkraść pewne drobne błędy. Jeśli zawodnik lub zawodniczka ma wpisane 0 punktów w zawodach, w których w ogóle brak udział, to prosimy o wysłanie na maila kontakt@zabawajudo.pl informacji o miejscu lub udziale w zawodach. 


Obóz zimowy w Borowicach
2017-11-06

W zakładce obozy na stronie www.zabawajudo.pl zamieszczamy informacje dotyczące obozu zimowego w Borowicach, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z trenerami. Ilość miejsc mocno ograniczona więc prosimy o szybkie podejmowanie decyzji. 

Jest to obóz sportowy Judo i osoby, którym treningi sprawiają radość i mają predyspozycje żeby osiągnąć sukces sportowy, na pewno będą zadowolone. 

Jedzie z nami ekipa z klubu OKAY Opole więc na pewno będziemy mieć treningi na wysokim poziomie! 

Serdecznie polecamy!


Kolejny świetny występ naszych Kadetów!
2017-11-05

Zdobywając 9 medali wygraliśmy klasyfikację drużynową Pucharu Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Bytomiu. Był to Memoriał Józefa Wiśniewskiego, wieloletniego trenera i działacza Polskiego Związku Judo. Nasi Judocy potwierdzili swoją pozycję i podobnie jak tydzień wcześniej, wywalczyli aż 9 medali (2 złote, 2 srebrne, 5 brązowych). Za tydzień jedziemy do Gdynia, a za dwa Julka Jaroszewska i Dawid Hypta walczyć będą w Pucharze Europy.

Wszystkie wyniki dostępne są poniżej. Gratulacje dla zawodników ale także trenerów, którzy prowadzą tę grupę: Zbigniewa Zamęckiego, Bartłomieja Zamęckiego, Radosława Zamęckiego, Bartłomieja Bochniaka, Patryka Jamińskiego oraz Adama Mazurkiewicza! Widać efekty wspólnej pracy i zaangażowania całej grupy trenerów, zawodników i rodziców.

Dziękujemy także naszym sponsorom:
Muszynianka

Epore (www.epore.pl)

Druck.pl

Agorfoto.pl

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Krakowska 98 

gwardiajuvenia.pl/wynik.php


Ranking Juniorów Mł.
2017-11-03

 W zakładce do pobrania podajemy aktualny ranking klubowy Juniorek i Juniorów Młodszych. Zostały jeszcze 2 Puchary Polski, za zwycięstwo w każdym z nich można uzyskać 105 punktów. 

Przypominamy, że zwycięzcy rankingów Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych otrzymają bilet lotniczy do Tokio ufundowany przez firmę Agrofoto!

W turnieju startują także nasze Młodziczki i Młodzicy. Ranking zostanie opublikowany po weekendzie. Także w tej grupie wiekowej najlepsi otrzymają bilety do Tokio, ufundowane przez firmę Druck.pl

Jest o co walczyć!! 


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio