»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Seminarium z mistrzem świata Soichi Hashimoto
2017-10-05

Serdecznie zapraszamy na Seminarium z Soichi Hashimoto, aktualnym Mistrzem Świata Seniorów w kategorii do 73 kilogramów. Zawodnik, który spośród wszystkich zawodników na świecie posiada najwięcej punktów w rankingu Międzynarodowej Federacji Judo.

Seminarium odbędzie się 7 października w Warszawie, organizatorem jest Judo Legia Warszawa
https://www.facebook.com/events/1878995385760226/?ref=ts&fref=ts
oraz 8 października w Bytomiu, które organizuje UKS Feniks Bytom JUDO
https://www.facebook.com/events/126858177944662/?fref=ts

Polski Związek Judo objął patronatem oba seminaria.
Zachęcamy do udziału!


Warsaw Judo Open
2017-09-29

Po pierwszym dniu mamy 2 złote medale - Kinga Klimczak i Kasia Demska.
V miejsce wywalczyła Julka Jaroszewska a VII Kacper Grzegorczyk.
Drugi dzień Warsaw Judo Open i kolejne dwa medale naszych zawodniczek - Oliwia Szczepanowska oraz Kinga Kniter wywalczyły 3 miejsca. Gratulacje dla zawodniczek oraz trenerów - Patryka Jaminskiego i Bartłomieja Bochniaka.
Na wyróżnienie zasługuje także Cezary Kotwicki, który zajął 9 miejsce i wygrał 3 walki.

Jutro walczymy na campie :)


Strefa Zdrowia - Muszynianka
2017-09-29

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom:
Muszynianka,
Strefa Zdrowia Muszynianki,
druck.pl,
AgroFoto
Centrum Sportowo-Rekreacyjne "Krakowska 98"
oraz firma EPORE" !!


Krótkie podsumowanie weekendu !
2017-09-22

W ten weekend działo się naprawdę dużo. Nasi Judocy zdobywali medale w International Judo League w Łodzi, w Super Liga Judo w Świdnicy, na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Poznaniu, starsi zawodnicy Sekcja Judo i Sumo MKS Juvenia Wrocław/KS Gwardia Wrocław walczyli na Litwie a część naszych trenerów walczyła w Mistrzostwach Polski Seniorów (trener Arek Kisielewicz zajął III miejsce, trener Arek Makarewicz V miejsce).

W ten weekend kolejne zawody - tym razem w Obornikach Śląskich, który organizują Judo Wilki Oborniki Śląskie. W zakładce do pobrania znajduje się komunikat organizacyjny. Zgłoszeń dokonują trenerzy.

Starsi zawodnicy jadą na najmocniejszy turniej w Polsce - XIX Warsaw Judo Open

Trzymamy kciuki także za Gwardistów Damian Szwarnowiecki oraz Karol Kurzej, którzy jadą na Puchar Świata do Zagrzebia!


Dla naszych zawodników był to start w nagrodę za ciężką pracę !
2017-09-22

W dniach 23-24 września w Wilnie odbył się Międzynarodowy Turniej Judo, w którym wzięły udział ekipy z Litwy, Rosji, Polski, Łotwy, Estonii, Finlandii oraz Słowenii. Dla naszych zawodników był to start w nagrodę za ciężką pracę połączony ze zwiedzaniem Wilna. Dzięki organizatorom oraz sponsorom klubu wyjazd nic nie kosztował uczestników.

Wyniki:
Dawid Hypta - złoto U18
Szymon Strojec brąz U18
Mateusz Pastuszek brąz U18 i srebro U15
Piotr Zender - srebro U18
Oliwka Woźniczka - srebro U15
Igor Błaszczak - brąz U18 i brąz U15
Paulina Zarychta - brąz U15
Bruno Bielecki - srebro U18, V miejsce U15

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom: Muszynianka, Strefa Zdrowia Muszynianki, druck.pl, AgroFoto Centrum Sportowo-Rekreacyjne "Krakowska 98" oraz firma EPORE (www.epore.pl)


Mamy Mistrza Polski Seniorów!
2017-09-22

DZIEŃ 1
Damian Szwarnowiecki, zawodnik KS Gwardia Wrocław, wychowanek MKS Juvenia Wrocław, Mistrzem Polski Seniorów w kat. 81 kg! Sebastian Marcinkiewicz i Michał Pańko (obaj 90 kg) skończyli rywalizację na piątych miejscach Mistrzostw Polski Seniorów, które odbywają się w Opolu.
DZIEŃ 2
Drugi dzień Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek  to 2 brązowe medale - Ania Dąbrowska i Arek Kisielewicz. Tuż za podium na piątym miejscu zawody zakończył Arek Makarewicz.
Młodzi zawodnicy mają z kogo brać przykład!
Gratulacje!


Judocy z Wrocławia jadą na Mistrzostwa Polski !
2017-09-21

Materiał pod tytułem "Judocy z Wrocławia jadą na Mistrzostwa Polski" jest już na stronie www.sportgame.com.pl , w zakładce "WIDEO" pod link:

http://sportgame.com.pl/?q=node/8968

Źródło: Sportgame --> zachęcamy do polubienia profilu oraz strony www


W Opolu zapowiada się wielkie święto polskiego judo!
2017-09-21

Już w tym tygodniu - 61 Indywidualne i Drużynowe MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW 22.09 – 24.09.2017r. Są to najważniejsze zawody w roku i każdy z zawodników chce zaprezentować się z jak najlepszej
strony. Przygotowania idą zgodnie z planem pod czujnym okiem trenera Zbigniewa Zamęckiego!
W zawodach wystąpi reprezentacja MKS Juvenia Wrocław oraz KS Gwardia Wrocław w składzie:...


Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów już jutro!
2017-09-14

 Pozdrowienia z Mariboru wysyłają nasi Reprezentanci, którzy od jutra walczyć będą w Mistrzostwach Europy Juniorek i Juniorów - Ania Dąbrowska, Sebastian Marcinkiewicz i Patryk Kastner.

W piątek w kategorii do 57 kilogramów walczyć będzie Ania Dąbrowska, medalistka Mistrzostw Europy i Świata Juniorek Młodszych. Przez ostatni okres zmagała się z drobnymi kontuzjami, ale jest już zdrowa i pozytywnie nastawiona do startu.

W sobotę walczyć będzie aktualny Mistrz Polski Juniorów, Sebastian Marcinkiewicz. Sebastian od kilku miesięcy trenuje w Japonii i na pewno po ciężkich treningach zdrowie ma nie do zdarcia. Jest świetnie przygotowany i sam mówi, że jedzie do Mariboru po złoty medal.

W niedzielę Ania, Sebastian i Patryk Kastner (aktualny Mistrz Polski Juniorów z kat. 66 kg) reprezentować będą Polskę w Drużynowych Mistrzostwach Europy.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników oraz wszystkich pozostałych reprezentantów!

Losowanie będzie dostępny na www.ippon.org


Pojechaliśmy po doświadczenie a wróciliśmy z sukcesami
2017-09-11

Pierwszy sprawdzian po wakacjach- Puchar Polski Juniorów i Juniorek w Sochaczewie. Pojechaliśmy po doświadczenie a wróciliśmy z sukcesami. W większości kategorii nie było krajowej czołówki, która przygotowuje się do Mistrzostw Europy ale nikt za darmo medali nie przyznawał.
Srebro - Emil Cwek
Brąz - Paulina Woźniak i Arek Waniszewski
V miejsce - Marcelina Palow i Szymon Strojec
IX miejsce - Maciek Stańczyk
Gratulacje!
Dziękujemy za wsparcie:
AgroFoto
Muszynianka
Strefa Zdrowia Muszynianki
druck.pl
www.epore.pl


Pierwszy poważny sprawdzian po wakacjach - Puchar Europy Seniorów
2017-09-07

 Już w ten weekend w Bratysławie nasi Judocy walczyć będą w Pucharze Europy Seniorów. Najwięcej wywalczyć może nasz Mistrz Polski Młodzieży (do lat 23) w kategorii do 100 kilogramów, Miłosz Pękala, który walczy o udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy.

Ponadto w turnieju wystąpi Wicemistrz Polski Seniorów Arkadiusz Makarewicz (kat. 66 kg), Arkadiusz Kisielewicz (73kg) oraz Dominika Jankowiak (52 kg). Z naszymi zawodnikami jedzie trener Zbigniew Zamęcki.

W turnieju startuje bardzo szeroka Kadra Narodowa, w sumie w turnieju udział weźmie 48 osób! Trzymamy kciuki za wszystkich Reprezentantów!

Wyniki na www.ippon.org (jeszcze nie ma losowania z tego turnieju). 


Nowa sekcja Judo we Wrocławiu - SP 50
2017-09-01

Nowa sekcja judo w centrum miasta - Szkoła Podstawowa nr 50. Polecamy także dzieciom, które wcześniej ćwiczyły Judo. Zajęcia prowadzi doświadczony zawodnik i trener, Mariusz Janicki, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, medalista Mistrzostw Europy i Świata Wojska, obecnie Żołnierz Zawodowy Wojska Polskiego! Posiada stopień 2 DAN.

Godziny zajęć podane są w zakładce nasze sekcje.

Numer kontaktowy do trenera: 504 908 498.

Prosimy o przekazywanie informacji dalej 


Agata Ozdoba brązową medalistką Mistrzostw Świata!
2017-08-31

 Damian Szwarnowiecki wygrał jedną walkę na Mistrzostwach Świata Seniorów w Budapeszcie. W dogrywce rzucił na plecy rywala z Portugalii. W regulaminowym czasie walki obaj zawodnicy wykonali po jednym skutecznym ataku ocenionym na waza-ari (Damian już w pierwszej akcji zdobył punkty). W drugiej rundzie wyszedł na matę naprzeciwko Holendra De Wit, który jest wiceliderem światowego rankingu i po wyrównanej walce nieznacznie uległ (na jedno waza-ari).

Ogromny sukces odniosła Agata Ozdoba, która wywalczyła brązowy medal, po drodze pokonując świetne zawodniczki, m.in. Włoszkę Gwend, Szwedkę Hermansson, Brazylijkę Quadros czy wreszcie o medal Niemkę Trajdos. W półfinale dopiero w dogrywce uległa Wicemistrzyni Olimpijskiej oraz Mistrzyni Świata Francuzce Clarisse Agbegnenou. Dotychczas największym sukcesem Agaty był medal Mistrzostw Europy.

Gratulacje dla zawodniczki i trenerów!


Ruszamy z treningami we Wrocławiu
2017-08-26

 Zaczynamy treningi we Wrocławiu. W zbliżającym się tygodniu treningi będą odbywać się w hali KS Gwardia Wrocław, w poniedziałek, środę i piątek o 18 mamy trening na macie. We wtorek i czwartek zajęcia na siłowni z trenerem Adamem (pierwsza grupa 17:45, druga o 19). 

Pierwsze zajęcia odbędą się 28 sierpnia.

W zajęciach mogą brać udział zawodnicy od grupy Młodzika.

Od 4 września (poniedziałek) wracamy do swoich grup wg następującego grafiku:

poniedziałek - Gwardia g. 18:00 (zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2000 i starsi oraz wyznaczone młodsze osoby)

środa - ul. Poznańska, g. 16:00 grupa młodsza, g. 18:00 grupa starsza

piątek - Gwardia, g. 18:00 (jak w poniedziałek)

sobota - Gwardia lub Poznańska, g. 10:00 (jeszcze będzie to ustalone).

wtorek i czwartek siłownia w dwóch grupach (zgodnie z ustaleniami trenera Adama).

Do zobaczenia na treningu.


Próbne zajęcia w Wojszyckiej Akademii Talentów
2017-08-24

 W nowym roku szkolnym jako pierwsza rusza sekcja w Wojszyckiej Akademii Talentów, przy ul. Pawiej we Wrocławiu, gdzie treningi prowadzi trener Krzysztof Kiełbus. 31 sierpnia odbędą się otwarte bezpłatne zajęcia. Warto spróbować!!

Trener Krzysztof Kiełbus już przyjmuje zapisy (pod adresem: Krzysztof.Kielbus93@gmail.com), zarówno od osób które trenowały w ubiegłym roku jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Judo. 31.08 o godz. 16.00 odbędą się bezpłatne otwarte zajęcia. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio