»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Klasyfikacja punktowa Pucharu Polski Seniorów - pierwsze miejsce KS Gwardia Wrocław!
2017-02-11

Sezon rozgrywek w roku 2017 na szczeblu ogólnopolskim rozpoczęty !
Po raz pierwszy część zawodników miała okazję rywalizować na nowych zasadach na arenie ogólnopolskiej. Jednocześnie Puchar Polski był turniejem selekcyjnym na Mistrzostwa Europy, które odbędą się za dwa miesiące w Warszawie.
Z relacji trenera Zbigniewa Zamęckiego bardzodobrze spisali się zawodnicy z kategorii wagowej - 66kg, którzy wyeliminowali z dalszych rozgrywek faworyta tej kategorii Maciej Zacheja reprezentat gospodarzy turnieju. Wysokie aspiracje w grupie "seniorskiej" i determinacje w walkach pokazał Arkadiusz Kisielewicz oraz jego kolażenki klubowe Joanna Grasza i Dominika Jankowiak. Karol Kurzej oraz Rafał Kołowski powinni wygrać swoje kategorie, natomiast zawody zweryfikowały aktualny poziom zawodników. Wynik w postaci V miejsca Karola i III miejsca Rafał można uznać za mało zadowalający. Mimo gorszych i lepszych chwil wszyscy zawodnicy zmierzają w dobrą stronę. Zawody należy potraktować w formie "dobrego randorii" ponieważ imprezą docelową są Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Polski.
Wyniki:
2 miejsce Dominika Jankowiak
3 miejsce Asia Grasza
3 miejsce Roman Zanko
3 miejsce Patryk Kastner
3 miejsce Arek Kisielewicz
3 miejsce Rafał Kozłowski
IV miejsce Kamila Pasternak
V miejsce Karol Kurzej
VII miejsce
Marek Wawrzkiewicz


Instruktor Sumo Marek Dębski
2017-02-10

Po bardzo udanych latach 2014 i 2015, w roku 2016 sukcesy sekcji Sumo ograniczyły się do wygrania klasyfikacji drużynowej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo (dzięki kilkunastu medalom). Od 1 stycznia w sekcji Sumo działać będzie Instruktor Sumo Marek Dębski, dzięki czemu będziemy częściej obecni na zawodach. Może nawet uda się utworzyć stacjonarne sekcje Sumo. Życzymy powodzenia w nowym sezonie!


Nastąpiła zmiana terminu zawodów na 25 marca !
2017-02-06

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników judo, trenerów oraz sympatyków tego pięknego sportu na jubileuszową edycję "SAKURA CUP 2017", która odbędzie się 25 marca 2017 od godz. 10.00 w hali sportowej GZS w Skarbimierzu Osiedle k/ Brzegu.
W zawodach będą mogli wziąć udział dzieci roczników
2010-2009, 2008-2007, 2006-2005 oraz młodzicy 2004-2003
Gwarantujemy sportową rywalizację, super atmosferę.
Szczegółowe informacje i komunikat zawodów do pobrania

http://www.judo-jiujitsu.com/kalendarz.php?id=184

Serdecznie zapraszamy


Pierwszy start zawodników KS Gwardia Wrocław w nowym roku
2017-01-28

Pierwszy turniej międzynarodowy do lat 23, w którym udział wzięli zawodnicy KS Gwardii Wrocław odbył się w miejscowości Ołomuniec (Czechy) około 300km od centrum Wrocławia. Nasz klub reprezentowała pięcioosobowa ekipa pod opieką trenera Zbigniewa Zamęckiego. W składzie Arek Kisielewicz Roman Zanko Patryk Kastner Marek Wawrzkiewicz Radosław Stroka. Start w tych zawodach miał charakter typowo treningowy przed docelowym startem w Pucharem Polski Seniorów, który odbędzie się 11 lutego w Warszawie.
Wyniki :
1 miejsce Arkadiusz Kisielewicz
2 miejsce Radosław Stroka
3 miejsce Marek Wawrzkiewicz
3 miejsce Roman Zanko
5 miejsce Patryk Kastner


United We Stand - MKS Juvenia Wrocław
2017-01-29

Sekcja JUDO MKS Juvenia Wrocław 2017.

Dziękujemy wszystkim, którzy dotarli w niedzielę do hali Gwardii. Zdjęcia z sesji zostaną niedługo udostępnione.

Dziękujemy za wsparcie sponsorom:
Muszynianka
Strefa Zdrowia Muszynianki
druck.pl
AgroFoto
Centrum Sportowo-Rekreacyjne "Krakowska 98"

zdjęcie zostało wykonane przez: Lidia Mukhamadeeva photography Wrocław, Polska


Pierwszy turniej międzynarodowy dla dzieci i młodzików w nowym roku już za nami
2017-01-23

Pierwszy turniej międzynarodowy dla dzieci i młodzików w nowym roku już za nami. Zawody odbyły się w miejscowości Trebov (Czechy) około 200km od centrum Wrocławia. Nasz klub reprezentowała sekcja z Kątów Wrocławskich pod opieką trenera Patryka Jamińskiego. Z relacji trenera turniej stał na wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnym. Warto dodać, iż w niektórych kategoriach wagowych startowało po 20 zawodników. Start w tych zawodach miał charakter typowo treningowy, natomiast jest on wliczony do rankingu dzieci MKS Juvenia Wrocław, który ruszył 1 stycznia.
Wyniki :
1 miejsce Oliwia Szczepanowska
1 miejsce Karol Drozdowski
2 miejsce Kinga Klimczak
2 miejsce Jagoda Linder
3 miejsce Aleksander Fall
3 miejsce Dawid Olszewski


Ranking Dzieci MKS Juvenia Wrocław
2016-01-22

 Od 1 stycznia rusza ranking MKS Juvenia Wrocław na rok 2017. Regulamin oraz kalendarz imprez podany jest w zakładce do pobrania. W rankingu będą brali udział judocy z sekcji MKS Juvenia Wrocław, którzy posiadają licencję klubową. Ranking prowadzony będzie dla roczników 2005-2008, młodsze dzieci nie powinny być klasyfikowane, za wcześnie na jakąkolwiek rywalizację sportową.

Zachęcamy do poznania regulaminu rankingu oraz kalendarza imprez. Nie jest on zamknięty, w trakcie roku szkolnego mogą zostać dodane kolejne zawody.

Szukamy następców Waldemara Legienia, dwukrotnego Mistrza Olimpijskiego w Judo!


Powołania do kadr narodowych na rok 2017
2017-01-16

Gratulacje !
Przedstawiamy wykaz kadr narodowych na I półrocze 2017 !
Dla części zawodników jest to pierwsze tego typu wyróżnienie za ich ubiegłoroczne wyniki sportowe na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej :)
Powołani zostali...


Seminarium z Iliasem Iliadisem - Mistrzem Olimpijskim i trzykrotnym Mistrzem Świata
2017-01-15

W sobotę odbyło się Seminarium szkoleniowe z Mistrzem Olimpijskim i trzykrotnym Mistrzem Świata Iliasem Iliadisem.

Naprawdę było warto! Ci, którzy nie przyjechali stracili bardzo dużo. Grek to nie tylko perfekcjonista, który skupia się na wszystkich detalach techniki. Bardzo dużo opowiadał o samym treningu, rywalizacji sportowej, życiu zawodnika oraz wartości JUDO.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, gratulujemy Klubowi Judo Lemur bardzo dobrej organizacji i pomysłu. Czekamy na kolejne!


Nasi zawodnicy rozpoczynają sezon od zgrupowania w Mittersill w Austrii
2017-01-15

Tradycyjnie otwarcie sezonu rozpoczyna się w Mittersill w Austrii. Jest to jeden z największych campów w Europie. W treningach brało udział ponad 850 zawodników z 40 krajów świata. EJU obiecuje organizować więcej tego typu akcji szkoleniowych w celu podniesienia poziomu europejskiego judo. Europa jest w ciężkiej walce z innymi kontynentami, gdzie Azja jest niezwykle silna.


Ekipa Juvenii długi weekend spędziła na campie w Elblagu
2017-01-09

Za nami tegoroczny, szósty Judo Camp w Elblągu. Tym razem uczestnicy imprezy mieli okazję trenować pod okiem Waldemara Legienia, dwukrotnego mistrza olimpijskiego w judo...


Licencje sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław
2017-01-05

Wszyscy zawodnicy, zawodniczki i trenerzy proszeni są o jak najszybsze wypełnienie wniosku o licencję, która dostępna jest na naszej stronie w zakładce do pobrania. Nawet jeśli ktoś kiedyś już wyrabiał licencję klubową. Ponadto należy przelać na konto sekcji Judo składkę 50 złotych (36 złotych z tego przeznaczone jest na działanie klubu, 14 zostaje na działalność sekcji). Dokument proszę oddać trenerowi.

Dane do przelewu:

MKS JUVENIA WROCŁAW  Borowska 1-3 50-529 Wrocław

nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743  tytułem: imię i nazwisko – składka roczna.

Ponadto prosimy zawodników z rocznika 2004 i starszych, którzy mają profil na naszej stronie, o przesłanie zdjęcia profilowego, zdjęcie będzie wykorzystane na licencji, do końca tego tygodnia.

Wyrobienie licencji dotyczy także dzieci z sekcji naszego klubu, więcej informacji na ten temat: gwardiajuvenia.pl/index.php

Prosimy potraktować sprawę jako pilną.


Damian Szwarnowiecki najlepszym Seniorem w roku 2016
2016-12-31

Damian Szwarnowiecki najlepszym Seniorem naszego klubu w roku 2016. Damian, wychowanek MKS Juvenia Wrocław i trenera Zbigniewa Zamęckiego (wywodzi się z "Kuźni Talentów" SP 3 we Wrocławiu). Zwycięzca Pucharu Świata Seniorów z roku 2016.
Wyniki Damiana można znaleźć na http://www.gwardiajuvenia.pl/zawodnik.php?id=18

Zachęcamy także do polubienia jego profilu na Facebooku:
https://www.facebook.com/szwarnowiecki/?fref=ts

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym sezonie!


Dziękujemy za współpracę trenerowi Grzegorzowi Gajerskiemu
2016-12-30

Dziękujemy za wieloletnią współpracę trenerowi Grzegorzowi Gajerskiemu. Świetny zawodnik, bardzo dobry trener, jednak postanowił pójść inną drogą. Na pewno judo zawsze będzie miał w sercu. Mamy nadzieję, że ą mu jeszcze dużo radości i satysfakcji. 

W imieniu trenerów, zawodników i rodziców: dziękujemy.

Oto kilka słów od trenera:

Doszedłem do wniosku że powinienem napisać parę słów...


Ania Dąbrowska najlepszą Juniorką / Seniorką w roku 2016
2016-12-30

Ania Dąbrowska najlepszą Juniorką / Seniorką naszego klubu w roku 2016. Wychowanka MKS Juvenia Wrocław i trenera Zbigniewa Zamęckiego (wywodzi się z "Kuźni Talentów" SP 3 we Wrocławiu). Ania to brązowa medalistka Mistrzostw Świata,
srebrna medalistka Mistrzostw Europy, srebrna medalistka EYOF
Cel jest jeden medal na IO Tokyo 2020 !!


Profil: http://www.gwardiajuvenia.pl/zawodnik.php?id=161

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym sezonie!


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio