»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

SWOP - Międzynarodowe Mistrzostwa Szwecji
2013-10-05

 W czasie gdy juniorzy zdobywali medale na Warsaw Open nasze juniorki i juniorzy młodsi zbierali doświadczenie w startach międzynarodowych na Otwartych Mistrzostwach Szwecji w Sztokholmie...


Świetna postawa naszych młodych zawodników w trakcie Mistrzostw Polski Seniorów
2013-10-06

  Bardzo dobrze zaprezentowali się Judocy Gwardii Wrocław w Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów, które w dniach 4-6 odbyły się w Gdańsku.

Najlepiej spisał się Piotr Płoński, który w kategorii wagowej do 73 kilogramów wywalczył srebro. Ponadto tuż za podium znalazł się Michał Pańko (90 kg), siódme miejsce zajął Patryk Iwaszkiewicz (81kg) oraz Łukasz Szewczyk (73kg) a dziewiąte Arek Makarewicz (60kg). Poza tym startował Mateusz Kwiatkowski ale odpadł z rywalizacji w pierwszej rundzie...


Gratulacje dla Maratończyków
2013-09-30

 W ten weekend w Warszawie trener Tomek Hajdrych oraz Zbigniew Zamęcki wzięli udział w Maratonie Warszawskim. Obaj pobili swoje rekordy - trener Tomek 3:18 a Zbyszek 3:53. 

Gratulacje!!


2 medale w Warszawie
2013-09-30

  Arkadiusz Makarewicz i Mateusz Kwiatkowski zdobyli w Warszawie brązowe medale w Warsaw Judo Open 2013. Arek pokazał, że jest w dobrej formie i niewiele zabrakło aby zawody zakończył z lepszym wynikiem. Mateusz odnalazł się w kat. 100 kg chociaż musi jeszcze dużo pracować. 

Większość naszych Juniorów nie startowała, ponieważ za tydzień startują w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Gdańsku. 

Gratulacje.


Za nami pierwszy turniej dla dzieci po wakacjach
2013-09-23

  W III-cich Ślężańskich Mistrzostwach dzieci i młodzików Powiatu Wrocławskiego w Judo, które odbyły się w niedzielę 22 września udział wzięło 340 zawodników i zawodniczek z 26 sekcji judo z województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego oraz zaproszeni goście z Czech z Judo Club Broumov.

W hali sportowej Gimnazjum Gminnego w Sobótce panowała fantastyczna, sportowa atmosfera połączona aktywnym rodzinnym wypoczynkiem.. Najmłodsi (roczniki 2005-2008) rywalizowali na tatami od godz. 10:00 do 13:00 natomiast po godz. 13:00 do walk na matach pod Ślężą przystąpiły dzieci starsze (roczniki 2001-2004) oraz młodzicy urodzeni w latach 1999-2000. W nagrodę za piękne walki oraz sportową rywalizację fair play na judoków czekały piękne dyplomy, medale a za pierwsze miejsca specjalna nagroda klubowa saszetka biodrowa - UKS Dojo Sobótka.

Serdeczne gratulację za sprawnie przeprowadzony turniej i do zobaczenia za rok w Sobótce.

relacja: Trener Bartek Zamęcki

więcej zdjęć na klubowym profilu na Facebooku: www.facebook.com/JudoGwardiaJuvenia


Pierwsze sukcesy po wakacjach
2013-09-19

 W ten weekend nasi judocy zdobyli pierwsze medale po wakacjach. Odbyły sie 3 turnieje - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo w Poznianiu, Turniej Juniorów Młodszych w Wolbromiu oraz Mistrzostwa Polski Masters. Warto zwrócić uwagę na wyniki pierwszego turnieju, nasi młodzi zawodnicy wywalczyli 15 medali. W Mistrzostwach Polski Masters udało się zdobyć złoto i 4 brązowe krążki.

Pełne wyniki podane są w zakładce "wyniki".
gratulujemy! 


Obóz letni JUDO - Chłapowo
2013-08-18

 Wakacje powoli się kończą, a w raz z nimi okres obozowy. Aktualnie na zgrupowaniu ćwiczą Młodzicy, Kadeci oraz Juniorzy. Oto krótka relacja z poprzedniego obozu, w którym udział brali najmłodsi judocy...


Damian już po zabiegu
2013-08-18

 Nasz najlepszy zawodnik, Damian Szwarnowiecki, jest już po zabiegu kolana. Jest teraz pod opieką rehabilitantów z BMK, którzy na stałe współpracują z naszą sekcją. Czeka go ciężka praca żeby w kolejnym sezonie wrócić do najwyższej formy.

Życzymy Damianowi dużo zdrowia i wytrwałości, wszyscy zawodnicy, trenerzy i sympatycy naszej sekcji trzymają kciuki!  


Świetny sezon naszych Kadetów i Kadetek
2013-08-17

  W pierwszym półroczu najlepiej prezentowali się nasi Kadeci. Liderką tej grupy jest Kamila Pasternak, która wywalczyła złoto EYOF oraz srebro Mistrzostw Europy. Startowała również w Mistrzostwach Świata, jednak pierwszą walkę przegrała z późniejszą zwyciężczynią – Kubanką GARCIA SAVINE...


Kamila Pasternak potwierdziła klasę! Srebro Mistrzostw Europy!
2013-06-23

W Mistrzostwach Europy Kadetek wzięły udział dwie nasze zawodniczki – Kamila Pasternak oraz Ania Dąbrowska. Kamila, która do rozpoczęcia rywalizacji w Tallinie była aktualną Mistrzynią Europy, jechała na zawody jako jedna z faworytek. I nie zawiodła – wywalczyła srebro, choć jak podkreśla trener Maciej Kwiatkowski, złoto było w zasięgu ręki.


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w SUMO
2013-06-11

Bardzo dobrze zaprezentowali sie nasi judocy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sumo, które odbyły się w sobotę w Brzegu Dolnym. Były to mistrzostwa, w których startowali reprezentancji 4 województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Nasi zawodnicy wywalczyli 15 medali!

Zapraszamy także do galerii zdjęć.

Gratulacje!


Interliga - druga runda
2013-06-11

W sobotę w hali KS Gwardia Wrocław odbyła się 2 runda Interligii, w której udział biorą 2 najlepsze drużyny z Polski, Czech oraz Słowacji. Polskę reperezentuje Gwardia Wrocław oraz AZS-AWF Wrocław.


Półkolonia letnia dla dzieci
2013-06-04

W zimie organizowaliśmy półkolonię dla dzieci, która cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i rodziców. Oprócz turnieju Judo, zajęć na macie były wizyty w Aquaparku oraz na lodowisku. W wakacje planujemy ponownie zorganizować zajęcia dla naszych młodych sportowców...


Znamy już powołania na międzynarodowe imprezy mistrzowskie Juniorek i Juniorów Młodszych
2013-06-04

Kamila Pasternak, liderka drużyny MKS Juvenia Wrocław oraz Kadry Narodowej Juniorek Młodszych, będzie miała możliwość bronić tytułu Mistrzyni Europy sprzed roku. Poza ME wystąpi w EYOF-ie oraz Mistrzostwach Świata, które w tym roku zostaną rozegrane w Miami...


Kamila Pasternak podporą polskiej reprezentacji na Pucharze Europy w Bielsko-Białej
2013-05-25

Kamila Pasternak wywalczyła 3-cie miejsce w Pucharze Europy, zwanym od wielu lat "Turniejem Nadziei Olimpijskich". O medal nie było łatwo, ponieważ Kamila nie była w pełni dyspozycji - bezpośrednio przed zawodami chorowała. Mimo słabszej dyspozycji zdobyła medal. Mimo iż jest aktualną Mistrzynią Europy to ze względu na jej dyspozycję "brąz" w Bielsku to bardzo dobry rezultat - podkreślał to trener Maciej Kwiatkowski.

Teraz Kamila ciężko pracuje żeby obronić tytuł z roku 2012.

Gratulacje!


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio