»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Pięć medali z Pucharu Polski!
2011-09-07

Pierwszy turniej po wakacjach – Puchar Polski Juniorek i Juniorów – odbył się w Sochaczewie w dniach 3-4 września. Nie udało się zdobyć złotego medalu, ale postawa naszych judoków może cieszyć. Srebro, cztery medale brązowe oraz pięć punktowanych miejsc dało w Gwardii Wrocław pierwsze miejsce w klasyfikacji punktowej mężczyzn...


Zajęcia judo dla dorosłych!
2011-08-30

Sekcja Judo dla dorosłych rusza ponownie 5 września. Termin się nie zmienił – 2 razy w tygodniu (poniedziałki i środy) w godzinach 20:15-21:45. Miejsce: centrum Wrocławia - sala judo KS Gwardia Wrocław przy ul. Krupniczej 15.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach – dla zaawansowanych oraz dla początkujących. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno byłych zawodników, jak i osoby nie mające kontaktu z tą sztuką walki.

Osoby biorące udział w Mistrzostwach Polski Masters obowiązkowo powinny wziąć udział w pierwszych treningach.

Treningi prowadzą Michał Zamęcki i Radosław Zamęcki.

Więcej informacji na stronie www.zabawajudo.pl w zakładce Zajęcia.


Blisko medalu z Uniwersjady
2011-08-27

Na rozgrywanej w Shenzen Uniwersjadzie wychowankowie trenera Zbigniewa Zamęckiego walczyli aby obronić medalowe pozycje z ostatniej Uniwersjady. Wówczas Łukasz Koleśnik zdobył srebro (90 kg) a Łukasz Błach - brąz (81 kg). Tym razem "Koleś" uplasował się tuż za podium, natomist Łukasz Błach był siódmy.

Gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów!


Zapraszamy na II Wrocław OPEN!
2011-08-18

Zapraszamy serdecznie na II Wrocław OPEN w Judo, który odbędzie się dnia 29. października we Wrocławiu. Startować mogą zawodniczki i zawodnicy w kategorii Junior Młodszy i Junior. W tym roku nasz turniej traktowany jest jako Otwarty Puchar Polski i najlepsi judocy otrzymają punkty do rankingu PZJudo. W ubiegłym roku udział wzięło ponad 350 uczestników z całej Polski oraz 8 ekip zagranicznych. W tym roku poziom zawodów na pewno się podniesie!

Komunikat organizacyjny zamieszczony jest w zakładce do pobrania.

Serdecznie zapraszamy!


Trudny sprawdzian - Mistrzostwa Świata Kadetów
2011-08-14

Dwoje judoków MKS Juvenia Wrocław wzięło udział w Mistrzostwach Świata Kadetek i Kadetów, które odbyły się w dniach 11-14 sierpnia w Kijowie (Ukraina). Niestety zarówno Urszula Hofman (63 kg) jak i Mateusz Kwiatkowski (+90 kg) przegrali swoje pierwsze pojedynki.


Życiowy sukces Kevina Kisska. Dwa "srebra" w Pucharze Europy!
2011-08-14

W dniach 13-14 sierpnia w Berlinie odbył się ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy Juniorów. Puchar Europy Top w stolicy Niemiec gościł zawodniczki i zawodników z czołówki europejskiego rankingu. Po raz kolejny dobrze zaprezentowali się judocy naszej sekcji. Swój życiowy sukces osiągnął Kevin Kissk, który wywalczył srebrny medal w kategorii wagowej do 100 kg i tym samym uzyskał minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów! Drugie miejsce wywalczył także Piotr Płoński w kategorii do 73 kg.


Mistrzostwa Polski Masters 2011
2011-08-11

Już 17. września w Sobótce odbędą się Mistrzostwa Polski Masters w Judo. Sekcja dla dorosłych KS Gwardia Wrocław weźmie udział w turnieju.

W zakładce "do pobrania" znajduje się komunikat organizacyjny zawodów, a także regulamin zawodów.

Zgłoszenia są do 5 września! Proszę zgłaszać się indywidualnie, wymagania które trzeba spełnić żeby zostać dopuszczonym do turnieju podane są w załączonych plikach.

Informacje dotyczące terminu pierwszego treningu po wakacjach zostaną jeszcze podane na naszej stronie i facebooku.


Brąz Pucharu Europy TOP w Pradze!
2011-07-31

Kamila Wasek wywalczyła brązowy medal w Pucharze Europy TOP w Pradze. Wynik ten daje naszej zawodniczce minimum na Mistrzostwa Świata Juniorek i Juniorów, które odbędą się w listopadzie w Republice Południowej Afryki.


Trzy piąte miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Młodzieży
2011-07-28

Tydzień po Pucharze Europy TOP w Cetniewie rozegrano Międzynarodowe Mistrzowstwa Polski Młodzieży. Spośród Gwardzistów trzech miało szansę stanąć na podium, jednak wszyscy przegrali swoje pojedynki o brązowy medal. Piąte miejsca zajęli Krzysztof Ciesielski (60 kg), Grzegorz Gajerski (90 kg) oraz Marcin Kusz (+100 kg).


Rafał Kozłowski naszym reprezentantem na EYOF-ie
2011-07-26

Rafał Kozłowski reprezentował Polskę w trakcie Europejskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w dniach 26-29 lipca w Turcji. Jest to turniej rangi Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych.


Bez medalu z Pucharu Europy w Cetniewie
2011-07-22

W dniach 23-24 lipca w Cetniewie we Władysławowie odbył się Puchar Europy TOP Juniorek i Juniorów. Pod nieobecność naszych dwóch najmocniejszych zawodników, spośród judoków naszej sekcji najlepiej zaprezentował się Patryk Iwaszkiewicz, który w kategorii do 81 kg zajął dziewiąte miejsce, oraz Michał Pańko (90 kg), który również był dziewiąty.


Kevin Kissk dołączył do drużyny Gwardzistów
2011-07-15

Kevin Kissk po wakacjach na stałe wzmocni szeregi Gwardii Wrocław. Wcześniej zdobył z naszą drużyną tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów oraz brał udział w wyjazdach z naszą ekipą na Puchary Europy, we Włoszech zdobywając miejsce piąte. Judoka jest między innymi ubiegłorocznym Wicemistrzem Polski Juniorów.

Kevin weźmie udział w obozie w Chłapowie, gdzie będzie mógł lepiej zapoznać się z naszymi judokami.
 

Życzymy kolejnych sukcesów!


Obozy wakacyjne
2011-07-15

W tym roku oprócz tradycyjnych zgrupowań w Chłapowie, czterech śmiałków poleciało na obóz do Kazachstanu!


Mateusz Kwiatkowski brązowym medalistą Mistrzostw Europy! Urszula Hofman siódma.
2011-06-24

Wielki sukces Mateusza Kwiatkowskiego! Wychowanek trenera Bartłomieja Zamęckiego wywalczył brązowy medal Mistrzostw Europy Kadetów rozgrywanych na Malcie. Wygrał trzy walki, uznał wyższość jedynie zwycięzcy - Abaeva z Rosji. Dzień wcześniej siódme miejsce zdobyła Urszula Hofman, chociaż niewiele brakowało żeby też stanęła na podium!


Ania Dąbrowska wygrała Puchar Świata w Gyor!
2011-06-20

Puchar Świata do lat 15 rozgrywany jest corocznie w Gyor na Węgrzech. W tym roku startowało ponad 400 judoków, w tym 9-ciorgo reprezentantów z MKS Juvenia Wrocław. Wychowanka trenera Zbigniewa Zamęckiego Ania Dąbrowska wygrywając wszystkie walki przed czasem zapewniła sobie pierwsze miejsce. Medal brązowy wywalczyła Dominika Jankowiak, będąca podopieczną trenera Macieja Kwiatkowskiego. Ponadto miejsce V wywalczył Sebastian Marcinkiewicz (66 kg).

Gratulacje dla medalistek i trenerów.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio