»  AKTUALNOŚCI 
»   WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Wyniki

Mistrzostwa Dolnego Śląska
- 2020-02-29 (Łagiewniki - Polska)
 
» 1 miejsce - Kniter Kinga ( kg)
» 1 miejsce - Sznajder Aleksandra (33 kg)
» 1 miejsce - Klimczak Eliza (40 kg)
» 1 miejsce - Kowalik Kamil (46 kg)
» 1 miejsce - Klimczak Kinga (52 kg)
» 1 miejsce - Twardowska Marta (57 kg)
» 1 miejsce - Jaguś Magdalena (57 kg)
» 1 miejsce - Pitner Alex (60 kg)
» 1 miejsce - Cielecki Kacper (60 kg)
» 1 miejsce - Zacharewicz Anatol (60 kg)
» 1 miejsce - Zarychta Paulina (70 kg)
» 1 miejsce - Kurpiel Kacper (73 kg)
» 1 miejsce - Walenciak Michał (90 kg)
» 2 miejsce - Jach Maja (40 kg)
» 2 miejsce - Pigułeczka Wiktor (55 kg)
» 2 miejsce - Vostrykov Fedir (55 kg)
» 2 miejsce - Linkowska Karolina (57 kg)
» 2 miejsce - Szczepanowska Oliwia (78 kg)
» 2 miejsce - Walenciak Marcin (90 kg)
» 3 miejsce - Szczudrowata Magdalena (40 kg)
» 3 miejsce - Wyskiel Alek (55 kg)
» 3 miejsce - Gidziński Aleksander (73 kg)
» 4 miejsce - Klekot Jakub (46 kg)
» 4 miejsce - Erdman Sebastian (50 kg)
» 4 miejsce - Ciróg Magdalena (63+ kg)
» 5 miejsce - Zawieja Patryk ( kg)
» 5 miejsce - Rogacki Wojtek (55 kg)


 « powrót

 

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio