»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

« powrót
 
Drugi turnus obozu letniego za nami! Oto relacja.
2018-07-29

Drugi turnus obozu letniego dzieci w Chłapowie już za nami. W tym roku obóz miał inną formę, uczestnicy zostali podzieleni na drużyny i rywalizowali między sobą na różnych polach. Były poranne biegi, Judo Tabu, konkurs wiedzy o Judo, szachy, warcaby, wyścigi drużyn, przeciąganie liny czy piłkarzyki. Każdy uczestnik musiał wziąć udział w kilku konkurencjach. Wszyscy otrzymali pamiątkowe czapki w kolorach drużyn (czarni, czerwoni, zieloni, pomarańczowi i niebiescy).

Na macie nie traciliśmy czasu, dużo techniki, walk na wysokim poziomie, walki sędziowane. Ponadto najstarsi trenowali z grupą Młodzików, Kadetów oraz Juniorów, którzy zostali nad morzem żeby kontynuować szkolenie Judo. Wśród tych osób była m.in. Ania Dąbrowska, najlepsza zawodniczka naszego klubu, medalistka Mistrzostw Świata i Europy. Duża grupa zawodników zdała na wyższe stopnie - od pasa biało-żółtego po pomarańczowo-zielony.

Pogoda w tym roku była świetna. Nad morzem temperaturę odczuwa się inaczej niż we Wrocławiu. Wiatr oraz kąpiele w morzu sprawnie chłodziły ciała dzieci. Dopiero pod koniec tygodnia dotarły sinice, ale w tym czasie byliśmy na basenie i w Helu. Codziennie byliśmy na plaży i korzystaliśmy z pogody! W tym roku byliśmy na jednej wycieczce (nie licząc wyjścia do Władysławowa), ale dłuższej. W Helu zamiast do Muzeum Obrony Wybrzeża poszliśmy do latarni morskiej, wyższej niż w Rozewiu o 7 metrów. No i obowiązkowo fokarium! Później dzieci miały czas na gofry, lody i pamiątki.

Rano mieliśmy rozruchy. Młodsi bawili się na plaży a starsi biegali. Na uznanie zasługują wszyscy, którzy podjęli wyzwanie i biegali rano prawie 4,5-kilometrową pętlę.

Oto najlepsi z najlepszych (oraz ich najlepsze tegoroczne rezultaty):

1. Kamil Kowalik - 21:52

2. Jakub Klekot - 25,54

3. Jakub Augustyniak - 25:54

4. Szymon Marszałek - 26:04

5. Karol Noworyta - 26:26

6. Mateusz Berezowski - 27:09

7. Oskar Tarnowski  - 27:50

8. Szymon Tarnowski - 28:00

9. Bartosz Piotrowski - 28:01

10. Jakub Jelonkiewicz - 28:10

Podziękowania należą się trenerom, którzy opiekowali się dziećmi: Radosław Zamęcki, Bartłomiej Bochniak, Krzysztof Kiełbus oraz Paulinie Woźniak, która pomagała trenerom.

Oto wyniki drużynowe:

1. Czerwoni: 580 pkt

2. Czarni: 525 pkt

3. Pomarańczowi: 445 pkt

4. Zieloni: 440 pkt

5. Niebiescy: 390 pkt.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, drużyny z miejsc 1-3 medale a zwycięzcy dodatkowo koszulki.

Dziękujemy za wsparcie obozu Gminie Żórawina oraz Gminie Kobierzyce.

Do zobaczenia na zajęciach we wrześniu!


 « powrót

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio