»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Mistrz Zieniawa otrzymał stopień 9 DAN!
2017-12-10

Jedno z ważniejszych wydarzeń 2017 roku to nadanie stopnia 9 DAN Mistrzowi Judo Panu Ryszardowi Zieniawie. Polski Mistrz Judo jest pierwszą osobą w kraju, która może nosić zamiennie pas czarny oraz czerwony. 


Jest to historyczne osiągnięcie, którego serdecznie gratulujemy. Życzymy Mistrzowi dużo zdrowia, żeby jak najwięcej dzielił się swoją wiedzą o JUDO. Nadanie stopnia miało miejsce w trakcie Gali z okazji 60-lecia Polskiego Związku Judo.


Pierwszy Memoriał im. Stanisława Siewiora
2017-12-09

W sobotę odbyła się Gala Judo upamiętniająca wybitnego wrocławskiego trenera, założyciela sekcji Judo KS Gwardia Wrocław, Stanisława Siewiora. W zawodach wzięli zawodnicy MKS Juvenia Wrocław oraz KS Gwardia Wrocław. 

Wśród zaproszonych gości była Pani Wanda Siewiora, a także m.in. V zawodnik Igrzysk Olimpijskich Edward Alkśnin, byli zawodnicy KS Gwardia Wrocław, Robert Kaglik, Tadeusz Podeszwa czy Rafał Marcinkiewicz, a także wybitny trener siatkówki, Władyslaw Pałaszewski. Gospodarzami turnieju był Trener Zbigniew Zamęcki oraz Prezes KS Gwardia Wrocław Pani Sylwia Szymańska.

Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach wagowych - do 60 kilogramów oraz powyżej 60 kilogramów. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Patryk Kastner, Mistrz Polski Juniorów oraz Emil Cwek, zawodnik MKS Juvenia Wrocław, który tego dnia wykazał się niezwykłą skutecznością swoich rzutów. 

Pełne wyniki podane są w zakładce "wyniki".

Był to pierwszy Memoriał im. Stanisława Siewiora, na pewno za rok odbędzie się kolejny. Gratulujemy wszystkim zawodnikom za stworzenie wspaniałego widowiska! 


Głośno o nas w mediach
2017-12-07

Zachęcamy do obejrzenia materiałów filmowych:

wywiad w Telewizji Polskiej, w którym udział wziął trener Patryk Jamiński wraz ze swoimi zawodnikami z Kątów Wrocławskich

wroclaw.tvp.pl/35086504/05122017

minutową relację portalu Sportgame z Mistrzostw MKS Juvenia Wrocław! Kto rozpozna siebie na filmie?

www.sportgame.com.pl/ 


Wyniki Mistrzostw MKS Juvenia Wrocław - grupa U11 i U13
2017-12-04

 Gratulujemy wszystkim medalistom!


Wyniki Mistrzostw MKS Juvenia Wrocław - grupa U9
2017-12-04

Gratulacje dla wszystkich uczestników!


Pierwsze Mistrzostwa Klubu Dzieci
2017-12-03

W sobotę odbyły się pierwsze Mistrzostwa MKS Juvenia Wrocław. Turniej został rozegrany w hali KS Gwardia Wrocław, w które na co dzień trenują najstarsi zawodnicy z sekcji Judo KS Gwardia Wrocław i MKS Juvenia Wrocław...


Urodziny trenera Zbigniewa Zamęckiego
2017-12-03

 Dziś trener Zbyszek ma urodziny. Życzymy dużo zdrowia, dalszych sukcesów trenerskich i pomyślności w życiu osobistym. Sto lat!


Mistrzostwa Polski Masters
2017-11-28

 Mocna ekipa naszej sekcji dla dorosłych weźmie udział w Mistrzostwach Polski Masters, które odbędą się w Oleśnicy 16 grudnia. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym. 

Komunikat znajduje się w zakładce do pobrania. 


I Memoriał im. Stanisława Siewiora
2017-11-28

 Mamy zaszczyt zaprosić na pierwszy Memoriał im. Stanisława Siewiora w Judo. Zawody odbędą się w hali KS Gwardia Wrocław o godzinie 15 w sobotę 9 grudnia. Jest to turniej zorganizowany ku pamięci o wybitnym wrocławskim trenerze, założycielem sekcji Judo KS Gwardia Wrocław.
Startować mogą zawodnicy z roczników 1997-2002, nie ma opłaty startowej. Zapraszamy! 
Komunikat dostępny jest w zakładce do pobrania.

ŚP. Stanisław Siewior – zawodnik AZS Wrocław oraz KS Gwardia Wrocław, medalista Mistrzostw Polski Seniorów, uczestnik Mistrzostw Europy.

Trener (7 dan) i założyciel AZS Politechnika Wrocław, ale przede wszystkim, przez blisko 25 lat główny trener w KS Gwardia Wrocław. Drugi Trener Kadry Olimpijskiej w latach 1978 – 1980. Trzykrotny zwycięzca plebiscytu na najlepszego Trenera Dolnego Śląska (1976,1985,1986), twórca potęgi sekcji Judo KS Gwardia Wrocław.

Zginął 22 czerwca 2017 roku.


Złoto i srebro Drużynowych Mistrzostwa Polski Województw
2017-11-28

W sobotę drużyna Dolnego Śląska zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorek i Juniorów Młodszych. Nasza drużyna wykazała się ogromną wolą walki a nasi judocy wielokrotnie wygrywali z teoretycznie mocniejszymi rywalami.

W niedzielę młodziczki dołożyły SREBRNY medal Mistrzostw Polski!!

Gratulacje!


Rafał Kozłowski brązowym medalistą Mistrzostw Europy do lat 23
2017-11-21

Wychowanek MKS Juvenia Wrocław, do niedawna zawodnik KS Gwardia Wrocław, obecnie reprezentujący barwy AZS-AWF Wrocław, Rafał Kozłowski, wywalczył największy sukces w swojej dotychczasowej karierze sportowej - brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy. W ubiegły weekend dorzucił pierwszy swój medal w zawodach z cyklu Grand Prix. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W Grand Prix w Hadze brał udział także Damian Szwarnowiecki. W pierwszej walce pokonał Amerykanina przez swoją koronną technikę - duszenie nogami (sankaku). W drugiej walce niestety przegrał i odpadł z zawodów. 


Dawid Hypta piąty w swoim pierwszym występnie na Pucharze Europy
2017-11-21

W trakcie wakacji nasz klub wzmocnił wychowanek AKS Strzegom, Dawid Hypta. Zmienił wagę na 50 kg i po nie do końca udanych startach w Warszawie i Oleśnicy złoto i dwa srebrne medale w Pucharach Polski. W ubiegły weekend dorzucił V miejsce Pucharu Europy. Był to debiut młodego judoki w zawodach tej rangi. Niewiele zabrakło do medalu. W turnieju wzięła udział także Julka Jaroszewska ale odpadła z rywalizacji po pierwszym pojedynku.

Życzymy kolejnych sukcesów! 


Sukcesy najmłodszych judoków MKS Juvenia Wrocław
2017-11-21

 W tym roku MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację drużynową Super Ligi Judo (lokalna liga judo dla początkujących zawodników) oraz International Judo League (ogólnopolska liga judo, w której startują kluby z całej Polski oraz kilku państw zagranicznych). Szczególnie cieszy drugi sukces, ponieważ rywalizacja o zwycięstwo była zacięta i wszystko rozstrzygnęło się w trakcie zawodów w Gdańsku. 
Serdeczne gratulacje należą się wszystkim dzieciakom, które chociaż raz startowały w zawodach obu lig, rodzicom ale przede wszystkim trenerom, których zaangażowanie oraz mobilizacja aby startować we wszystkich turniejach zapewniła te sukcesy.
Oby przyszły rok był równie udany! 


Gratulujemy kolejnych sukcesów w Pucharze Polski
2017-11-11

Mimo zmęczenia długim okresem startowym, na ostatnim już w tym roku Pucharze Polski nasi zawodnicy zdobyli kolejne medale. Cieszy 3 miejsce Michała Michalskiego i 5 miejsce Radka Stroki w Pucharze Polski Juniorów. Dla obu zawodników był to spawdzian po okresie leczenia kontuzji.

Dla Juniorów Młodszych jest to praktycznie koniec sezonu, w ten weekend Dawid Hypta i Julka Jaroszewska wezmą udział w Pucharze Europy.

Warto też oglądać transmisję z Grand Prix w Hadze, gdzie w sobotę wystąpi Damian Szwarnowiecki.

Trzymamy kciuki!! 


Ranking Dzieci MKS Juvenia Wrocław
2017-11-06

W zakładce do pobrania zamieszczamy Ranking Dzieci. Przed nami jeszcze kilka turniejów, m.in. w Krakowie, Gdańsku, Oleśnicy oraz Mistrzostwa Klubu, w których można uzyskać najwięcej punktów!

Prosimy o sprawdzenie czy dzieci mają wpisane punkty za wszystkie turnieje, w których brały udział. Jeśli wpisane jest 0 to znaczy, że wkradł się błąd. Prosimy wówczas o kontakt z trenerem prowadzącym zajecia w sekcji lub kontakt mailowy kontakt@zabawajudo.pl

W zakładce do pobrania znajduje się także kalendarz zawodów dla dzieci do końca grudnia (kalendarz2017.doc).

Na najlepszych czekają nagrody, ranking będzie także jedną z podstaw do powołania do Grupy Talent 2018!

Powodzenia!


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio