»   AKTUALNOŚCI 
»  WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Pierwsze sukcesy po wakacjach
2013-09-19

 W ten weekend nasi judocy zdobyli pierwsze medale po wakacjach. Odbyły sie 3 turnieje - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo w Poznianiu, Turniej Juniorów Młodszych w Wolbromiu oraz Mistrzostwa Polski Masters. Warto zwrócić uwagę na wyniki pierwszego turnieju, nasi młodzi zawodnicy wywalczyli 15 medali. W Mistrzostwach Polski Masters udało się zdobyć złoto i 4 brązowe krążki.

Pełne wyniki podane są w zakładce "wyniki".
gratulujemy! 


Obóz letni JUDO - Chłapowo
2013-08-18

 Wakacje powoli się kończą, a w raz z nimi okres obozowy. Aktualnie na zgrupowaniu ćwiczą Młodzicy, Kadeci oraz Juniorzy. Oto krótka relacja z poprzedniego obozu, w którym udział brali najmłodsi judocy...


Damian już po zabiegu
2013-08-18

 Nasz najlepszy zawodnik, Damian Szwarnowiecki, jest już po zabiegu kolana. Jest teraz pod opieką rehabilitantów z BMK, którzy na stałe współpracują z naszą sekcją. Czeka go ciężka praca żeby w kolejnym sezonie wrócić do najwyższej formy.

Życzymy Damianowi dużo zdrowia i wytrwałości, wszyscy zawodnicy, trenerzy i sympatycy naszej sekcji trzymają kciuki!  


Świetny sezon naszych Kadetów i Kadetek
2013-08-17

  W pierwszym półroczu najlepiej prezentowali się nasi Kadeci. Liderką tej grupy jest Kamila Pasternak, która wywalczyła złoto EYOF oraz srebro Mistrzostw Europy. Startowała również w Mistrzostwach Świata, jednak pierwszą walkę przegrała z późniejszą zwyciężczynią – Kubanką GARCIA SAVINE...


Kamila Pasternak potwierdziła klasę! Srebro Mistrzostw Europy!
2013-06-23

W Mistrzostwach Europy Kadetek wzięły udział dwie nasze zawodniczki – Kamila Pasternak oraz Ania Dąbrowska. Kamila, która do rozpoczęcia rywalizacji w Tallinie była aktualną Mistrzynią Europy, jechała na zawody jako jedna z faworytek. I nie zawiodła – wywalczyła srebro, choć jak podkreśla trener Maciej Kwiatkowski, złoto było w zasięgu ręki.


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w SUMO
2013-06-11

Bardzo dobrze zaprezentowali sie nasi judocy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sumo, które odbyły się w sobotę w Brzegu Dolnym. Były to mistrzostwa, w których startowali reprezentancji 4 województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Nasi zawodnicy wywalczyli 15 medali!

Zapraszamy także do galerii zdjęć.

Gratulacje!


Interliga - druga runda
2013-06-11

W sobotę w hali KS Gwardia Wrocław odbyła się 2 runda Interligii, w której udział biorą 2 najlepsze drużyny z Polski, Czech oraz Słowacji. Polskę reperezentuje Gwardia Wrocław oraz AZS-AWF Wrocław.


Półkolonia letnia dla dzieci
2013-06-04

W zimie organizowaliśmy półkolonię dla dzieci, która cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i rodziców. Oprócz turnieju Judo, zajęć na macie były wizyty w Aquaparku oraz na lodowisku. W wakacje planujemy ponownie zorganizować zajęcia dla naszych młodych sportowców...


Znamy już powołania na międzynarodowe imprezy mistrzowskie Juniorek i Juniorów Młodszych
2013-06-04

Kamila Pasternak, liderka drużyny MKS Juvenia Wrocław oraz Kadry Narodowej Juniorek Młodszych, będzie miała możliwość bronić tytułu Mistrzyni Europy sprzed roku. Poza ME wystąpi w EYOF-ie oraz Mistrzostwach Świata, które w tym roku zostaną rozegrane w Miami...


Kamila Pasternak podporą polskiej reprezentacji na Pucharze Europy w Bielsko-Białej
2013-05-25

Kamila Pasternak wywalczyła 3-cie miejsce w Pucharze Europy, zwanym od wielu lat "Turniejem Nadziei Olimpijskich". O medal nie było łatwo, ponieważ Kamila nie była w pełni dyspozycji - bezpośrednio przed zawodami chorowała. Mimo słabszej dyspozycji zdobyła medal. Mimo iż jest aktualną Mistrzynią Europy to ze względu na jej dyspozycję "brąz" w Bielsku to bardzo dobry rezultat - podkreślał to trener Maciej Kwiatkowski.

Teraz Kamila ciężko pracuje żeby obronić tytuł z roku 2012.

Gratulacje!


Ogromne wyróżnienie dla polskiego judoki. Damian Szwarnowiecki najlepszym zawodnikiem w kategorii Junior w Europie w roku 2012!
2013-04-29

W niedzielę zakończyły się zmagania seniorów w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Europy w Judo. Wrocławskie środowisko reprezentowali Damian Szwarnowiecki (73kg) i Łukasz Błach (81). W zawodach indywidualnych Damian wygrał 2 walki (z Serbem i Niemcem) jednak minimalna porażka w trzecim pojedynku (z rozstawianym Rosjaninem) nie dała mu możliwości kontynuowania walk w Mistrzostwach. Warto dodać, że był to jego debiut w imrezie tej rangi. Łukasz przegrał pierwszą walkę i odpadł.

W zawodach drużynowych Polska zdobyła miejsce siódme. 2 walki dla naszej drużyny wygrał Łukasz Błach, jedną Damian (walczył tylko jedną bo w trakcie pojedynku nabawił się urazu kolana). Polacy wygrali z Włochami po czym przegrali z Holandią i Węgrami.

W sobotni wieczór w trakcie gali 65-lecia Europejskiej Unii Judo rozdawane były wyróżnienia za osiągnięcia w roku 2012. Damian Szwarnowiecki został uznany za najlepszego zawodnika Europy w grupie Juniorów (bez podziału na kategorie wagowe). Zapracował na ten tytuł m.in. zwycięstwami w Mistrzostwach Europy Juniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Europy (do lat 23). Jako nagrodę otrzymał piękną srebrną odznakę Europejskiej Unii Judo.

Jest to powód do dumy dla całego polskiego oraz wrocławskiego Judo!

Gratulacje dla Damiana i jego trenera klubowego Zbigniewa Zamęckiego!


Kamila Pasternak wywalczyła brąz w Pucharze Europy w Czechach
2013-04-21

Kamila Pasternak wraca do formy. Nasza najlepsza kadetka zdobyła brąz w Pucharze Europy Kadetek w Teplicach (Czechy). W ubiegłym roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski i Mistrzyni Europy w swojej grupie wiekowej. W tym roku ma szansę powtórzyć sukcesy a na dodatek pojechać na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Miami (USA).

Gratulacje dla zawodniczki i trenera Macieja Kwiatkowskiego!


dwa medale Mistrzostw Polski Młodzików
2013-04-21

Dziś zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, które w tym roku zorganizowano w Bochni. W sobotę Mateusz Grygiel nie miał sobie równych w kategorii wagowej powyżej 81 kilogramów i zdobył złoto. Jego kolega z sekcji Łukasz Gizler wywalczyl brąz...


Dominacja Gwardii Wrocław w trakcie Mistrzostw Polski Juniorów w Judo
2013-04-14

Ciężka praca daje efekty! Na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Judo, które odbyły się w Pile zawodnicy Gwardii Wrocław wywalczyli 5 medali (2 złote, srebrny i 2 brązowe), chociaż do tego worka powinny wpaść jeszcze co najmniej 2 kolejne. Mistrzami Polski zostali Damian Szwarnowiecki oraz Patryk Iwaszkiewicz. Gwardia Wrocław wygrała klasyfikację medalową oraz punktową (klub wywalczył 46 punktów, a zajmujący drugie miejsce AZS AWF Warszawa połowę dorobku Gwardzistów - 23,5). Do tego dorobku w niedzielę złoto dorzuciła Urszula Hofman...


Udane Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
2013-04-11

W ubiegły weekend w Kątach Wrocławskich odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Nasza sekcja zdobyła 5 medali, Mistrzem Polski drugi raz z rzędu został Piotr Płoński, który nie miał większych problemów w kat. do 73 kg.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio