»  KONTAKT

1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.

Sponsor generalny
  Sponsorzy
  Współpraca

Ostatni w tym roku turniej z cyklu International Judo League
2019-12-01

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników MKS Juvenia Wroclaw, którzy walczyli na zawodach w Opolu. Ostatecznie zdobyliśmy 21 medali, w tym 6 złotych. W punktacji medalowej zajęliśmy 3 miejsce. Był to ostatni turniej z cyklu International Judo League. W tym roku zostały nam turnieje mikolajkowe i Mistrzostwa Sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław w Żórawinie.
W ciągu najbliższych kilku dni przedstawimy zaktualizowany ranking dzieci.
Brawa dla zawodników i trenerów!

Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS w Komorowicach
2019-12-01

Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy ścisłą współpracę z nowym partnerem!
Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS w Komorowicach będzie opiekował się naszymi zawodnikami, przede wszystkim w zakresie konsultacji ze specjalistami oraz zabiegów (oby takich sytuacji w ogóle nie było).
Z naszej współpracy skorzystają także rodzice i dzieci ćwiczące w sekcjach naszego klubu, ale o szczegółach współpracy jeszcze będziemy informować.
Witamy w naszej drużynie!

Wykład z zakresu żywienia i treningu siłowego w okresie budowania siły mięśniowej
2019-11-29

Podczas piątkowego treningu, zawodnicy mieli okazję wysłuchać wykładu z zakresu żywienia i treningu siłowego w okresie budowania siły mięśniowej poprowadzonego przez Arek Makarewicz czynnego zawodnika oraz dietetyka ONE STEP MORE.

Od czwartku pełną parą zaczynamy przygotowania motoryczne do nowego sezonu z Movement Room Adam Mazurkiewicz!

Osoby zainteresowane konsultacjami bądź mają jakieś nurtujące ich pytania dotyczące zarówno treningu jak i żywienia zachęcamy do kontaktu z Arkiem

Puchar Polski w Oleśnicy 2019
2019-11-24

🥉Dawid Hypta zajął III miejsce w Pucharze Polski Juniorów w Oleśnicy 🥉 Pozostali nasi zawodnicy zajęli miejsca poza podium. Wkradło się dużo błędów, ale każdy turniej to spora dawka doświadczenia! Wielu naszych zawodników nie startowała w zawodach z powodu drobnych kontuzji. Kończymy sezon w grupie wiekowej juniora młodszego i juniora. Oprócz Dawida, na szczególną pochwałę za walki w ten weekend zasługują Dominika Sikorska oraz Dawid Zalas! 👍

Bierzemy się za przygotowania do nowego sezonu z Trenerem Adamem Movement Room Adam Mazurkiewicz...

Sobotnie randori dla dzieci w Fight Club "Krakowska 98"
2019-11-23

Dziękujmy wszystkim za przybycie do Fight Club "Krakowska 98" na Sobotnie Randori Dzieci! 🏆🔥🥋

Wysoka frekwencja oraz odpowiednie zaangażowanie równa się super trening 💪

Do zobaczenia 7 grudnia 😉

Puchar Europy oraz camp w Gyor zakończony!
2019-11-23

Puchar Europy oraz camp zakończony 💪 druga cześć naszego klubu z Trenerem Patrykiem wraca już do domu 😊
Dobre walki na zawodach oraz campie( ok 13 walk ) na pewno zaprocentują🏆
Najlepiej zawalczyła Kinga Klimczak która zakończyła zawody na 9m, reszta niestety nie przebiła się przez eliminacje, jednak wszyscy zasługują na duże brawa 👏
Teraz czas położyć się pod 🏋🏻‍♂️ i zacząć przyjemny okres masy

Klubowa czapka zimowa MKS Juvenia Wrocław
2019-11-18

Czapka zimowa Judo JUVENIA .
Koszt 50zł.
Zamawiamy i płacimy u trenerów do 30 listopada!

Puchar za zwycięstwo w tegorocznej edycji Super Ligi Judo
2019-11-18

Trener Arek Makarewicz odebrał Puchar za zwycięstwo w tegorocznej edycji Super Ligi Judo. Dziś odbyły się zawody w Sobotce a nasi młodzi judocy walczyli kapitalnie, zdobywając worek złotych medali. Gratulacje dla zawodników, trenerów oraz rodziców!
Nie spoczywamy na laurach tylko trenujemy - w najbliższą sobotę randori dzieci w Fight Club "Krakowska 98"!

ZabawaJudo.pl
Akademia Sztuk Walki UKS "SAKURA" sekcja Judo i Sumo
JUDO PLAY

Podziękowania dla firmy AgroFoto.pl
2019-11-18

Ogromne podziękowania dla firmy AgroFoto.pl 👏 która sfinansowała wyjazd na Puchar Europy do Gyor dwóm członkom Kadry Narodowej w Judo - Piotrowi Zenderowi oraz Igorowi Błaszczakowi, a także trenerowi Radkowi Zamęckiemu. Obaj zawodnicy stoczyli po 4 walki, dwie wygrane i dwie przegrane, co ostatecznie nie dało pozycji medalowej żadnemu z nich, ale wyjazd to kolejne ogromne doświadczenie. Szkoda bo obaj zawodnicy byli w stanie stanąć dzis na podium! 🏆
Trzymamy kciuki za pozostałych Reprezentantów! 🇵🇱

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Ranking dzieci MKS Juvenia Wrocław 2019
2019-11-18

Zostało jeszcze kilka sobotnich treningów oraz zawodów.
Na chwilę obecną w rankingu prowadzą...

2019-11-18

Gratulacje dla wszystkich judoków i ich rodziców za udział w kolejnym sobotnim randori! Dziękujemy trenerom za poprowadzenie treningu. W ten weekend mamy zawody a za tydzień kolejne randori dzieci w Fight Club "Krakowska 98". Do zobaczenia!

Mistrzostw Polski BJJ!
2019-11-12

Gratulacje dla Arka Makarewicza, który zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski BJJ!

Puchar Polski Kadetów oraz Kadetek za nami!
2019-11-12

Puchar Polski Kadetów oraz Kadetek za nami 😁
Nasi zawodnicy spisali się jak zwykle bardzo dobrze 💪
Złoto 🥇
Pitner Alex ( już drugi Puchar z rzędu )
Kamil Bartnikiewicz
Srebro 🥈
Kniter Kinga ( tego dnia walczyła kapitalnie )
Brąz 🥉
Klimczak Kinga ( przegrała półfinał po 14min walki, świetna walka )
Zarychta Paulina
Ilia Nikolanienko
Vm
Oliwia Szczepanowska
Marta Twardowska
Kacper Grzegorczyk
Teraz wracamy do pracy i już za tydzień Puchar Europy w Gyor!

Pucharu Świata w Australii
2019-11-11

W trakcie Pucharu Świata w Australii Damian Szwarnowiecki wygrał jedną walkę oraz jedną przegrał. W pierwszej walce pokonał Szwajcara na waza-ari, ale w kolejnej przegrał z reprezentantem Włoch Andrea Regisem. Dotychczas Damian walczył z Włochem trzy razy (w tym w finale Mistrzostw Europy) i trzy razy wygrywał. Warto dodać, że Regis dwa tygodnie wcześniej zdobył srebrny medal w Światowych Igrzyskach Wojska, które odbyły się w Chinach.
Trzymamy kciuki za kolejne starty Damiana!

Każda walka podczas Mistrzostw Europy to spore doświadczenie
2019-11-10

Sebastian Marcinkiewicz przygotowujący się do walk Mistrzostw Europy Młodzieży. Po dwóch wygranych i dwóch przegranych walkach zdobywa siódme miejsce. Widać, że od trzeciej walki zmagał się z kontuzja... W turnieju startowała także Ania Dąbrowska ale niestety przegrała w pierwszej rundzie.
Każda walka na takim turnieju to spore doświadczenie, ale oboje naszych judoków na pewno liczyło na lepszy wynik.
Nasze oczy kierujemy w stronę dalekiej Australii, gdzie walczyć będzie Damian Szwarnowiecki, który w pierwszej rundzie spotka się z rywalem ze Szwajcarii. Powodzenia!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »

Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

projekt i wykonanie: hajime studio