»  AKTUALNOŚCI 
»   WYNIKI
»  ZAWODNICY
»  SEKCJE
»  TRENERZY
»  GALERIA
»  FILMY
»  O JUDO
»  DO POBRANIA
»  TEAM CARD
»  SKLEP
»  KONTAKT
 
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie sekcji Judo !</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Ania Dąbrowska brązową medalistką Mistrzostw Świata!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">W ostatnich tygodniach Ania wywalczyła brąz Mistrzostw Świata, srebro Europejskiej Olimpiady Młodych oraz V miejsce Mistrzostw Europy! Gratulacje!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">Judo - najlepszy sport dla Twojego dziecka!</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">Zapraszamy do naszych sekcji we Wrocławiu oraz poza granicami miasta!
1
<span style="font-weight:bold; color: white; font-family:arial;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego</span><br><span style="font-family:arial; font-size:13px;">TIM SA - oficjalny sponsor Damiana Szwarnowieckiego, dwukrotnego Mistrza Europy, Mistrza Polski Seniorów.
 

 

 

  Sponsor generalny 
  Sponsorzy 
  Współpraca 

 

 

Wyniki

Mistrzostwa Dolnego Śląska 2021
- 2021-02-20 (Łagiewniki - Polska)
 
» 1 miejsce - Grzegorczyk Kacper (+100 kg)
» 1 miejsce - Karasińska Maja (+63 kg)
» 1 miejsce - Walenciak Michał (+90 kg)
» 1 miejsce - Nikolaienko Illia (100 kg)
» 1 miejsce - Czyżewski Mateusz (42 kg)
» 1 miejsce - Matkowska Hanna (44 kg)
» 1 miejsce - Burkowski Bartosz (46 kg)
» 1 miejsce - Resiak Marcel (50 kg)
» 1 miejsce - Klimczak Kinga (52 kg)
» 1 miejsce - Polasiak Wiktoria (52 kg)
» 1 miejsce - Romanik Stanisław (55 kg)
» 1 miejsce - Tomkiewicz Tytus (55 kg)
» 1 miejsce - Zemła Paulina (57 kg)
» 1 miejsce - Wyskiel Alek (60 kg)
» 1 miejsce - Erdman Sebastian (60 kg)
» 1 miejsce - Hypta Dawid (60 kg)
» 1 miejsce - Kowalik Kamil (60 kg)
» 1 miejsce - Kniter Kinga (63 kg)
» 1 miejsce - Zender Piotr (66 kg)
» 1 miejsce - Czupkowski Błażej (66 kg)
» 1 miejsce - Chwistek Piotr (66 kg)
» 1 miejsce - Zarychta Paulina (70 kg)
» 1 miejsce - Raczek Aleksander (73 kg)
» 1 miejsce - (73 kg)
» 1 miejsce - Zacharewicz Anatol (73 kg)
» 1 miejsce - Kurpiel Kacper (81 kg)
» 1 miejsce - Olszewski Dawid (81 kg)
» 1 miejsce - Zalas Dawid (81 kg)
» 1 miejsce - Walenciak Marcin (90 kg)
» 1 miejsce - Poterała Gracjan (90 kg)
» 2 miejsce - Sowiński Mikołaj (+73 kg)
» 2 miejsce - Grzegorczyk Patryk (+90 kg)
» 2 miejsce - Lenkiewicz Łukasz (100 kg)
» 2 miejsce - Niedośpiał Alan (32 kg)
» 2 miejsce - Sznajder Aleksandra (40 kg)
» 2 miejsce - Piotrowski Tomasz (42 kg)
» 2 miejsce - Liszka Bartosz (42 kg)
» 2 miejsce - Szymański Mikołaj (46 kg)
» 2 miejsce - Bartnikiewicz Kamil (50 kg)
» 2 miejsce - Resiak Marcel (50 kg)
» 2 miejsce - Linkowska Karolina (52 kg)
» 2 miejsce - Bogdański Teodor (55 kg)
» 2 miejsce - Sikorska Dominika (57 kg)
» 2 miejsce - Jaguś Magdalena (57 kg)
» 2 miejsce - Błaszczak Igor (60 kg)
» 2 miejsce - Paczko Pola (63 kg)
» 2 miejsce - Szymańska Maja (63 kg)
» 2 miejsce - Woźniczka Oliwia (63 kg)
» 2 miejsce - Wołoszek Maksymilian (66 kg)
» 3 miejsce - Kozłowski Filip (+73 kg)
» 3 miejsce - Sybistowicz Miłosz (32 kg)
» 3 miejsce - Cielecki Kornel (38 kg)
» 3 miejsce - Jelonkiewicz Szymon (42 kg)
» 3 miejsce - Sztul Maksymilian (42 kg)
» 3 miejsce - Tytarenko Olena (44 kg)
» 3 miejsce - Lech Szymon (46 kg)
» 3 miejsce - Matuszewski Michał (50 kg)
» 3 miejsce - Szczepanowska Eliza (52 kg)
» 3 miejsce - Romanik Antoni (55 kg)
» 3 miejsce - Michalski Zbigniew (55 kg)
» 3 miejsce - Bilińska Wiktoria (57 kg)
» 3 miejsce - Twardowska Marta (57 kg)
» 3 miejsce - Rojewski Filip (60 kg)
» 3 miejsce - Pitner Alex (60 kg)
» 3 miejsce - Jaguś Anna (63 kg)
» 3 miejsce - Chrząszcz Jakub (66 kg)
» 3 miejsce - Cielecki Kacper (66 kg)
» 3 miejsce - Augustyniak Jakub (66 kg)
» 3 miejsce - Kopeć Piotr (66 kg)
» 3 miejsce - Sadura Maciej (73 kg)
» 3 miejsce - Bogdański Filip (73 kg)
» 3 miejsce - Paś Dominik (73 kg)
» 3 miejsce - Kot Maciej (90 kg)
» 4 miejsce - Jakubas Wiktor (32 kg)
» 4 miejsce - Bochenek Mateusz (55 kg)
» 4 miejsce - Koczar Kasia (57 kg)
» 4 miejsce - Torchinav Tamara (57 kg)
» 4 miejsce - Nowacka Karolina (57 kg)
» 4 miejsce - Wrublevskyi Daniil (60 kg)
» 4 miejsce - Grad Aleksander (81 kg)
» 4 miejsce - Gidziński Aleksander (90 kg)
» 5 miejsce - Zych Jan (32 kg)
» 5 miejsce - Główka Oliwier (38 kg)
» 5 miejsce - Tarka Filip (42 kg)
» 5 miejsce - Zawieja Patryk (55 kg)
» 5 miejsce - Abramowicz Szymon (55 kg)
» 5 miejsce - Małek Jan (55 kg)
» 5 miejsce - Szyszka Dominika (63 kg)
» 5 miejsce - Piorun Filip (66 kg)
» 5 miejsce - Czyżewski Jakub (66 kg)
» 7 miejsce - Michniewicz Wojciech (38 kg)
» 7 miejsce - Prajzner Daniel (38 kg)
» 7 miejsce - Dudziec Konrad (42 kg)
» 7 miejsce - Mika Mateusz (46 kg)
» 7 miejsce - Orłowski Jakub (55 kg)
» 7 miejsce - Klekot Jakub (55 kg)


 « powrót

 

 
Aktualności | Wyniki | Zawodnicy | Galeria | Treningi | Trenerzy | O judo | Historia | Kontakt

© Gwardia & Juvenia Wrocław 2010. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio